1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyundan atma sorunu ???

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ConiBeatTR tarafından 1 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. ConiBeatTR

ConiBeatTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    22
    5
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Allah rızası için birisi bana artık bu Euro Truck Simulator Multiplayeri nasıl hatasız oyundan atmadan oynayabılecegımı soylesın her girdigimda 10 dk oynuyorum oyun hata vermeden kapanıyor ve fatal error sorunu ara ara cogunlukla verıyor bu tür sorunların cözümünü bilen varsa yardımcı olursa cok sevinirim..

2. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    fatal error için sadece çözüm yolları şunlardır.

• Ekran kartı sürücünüzün güncel olup olmadığını kontrol edin.
    • Steam>Kütüphane>ETS2'ye sağ tıkla>Özellikler>Yerel Dosyalar>Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula.
    • Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silip, yeni profil oluşturarak oyuna girin.

3. ConiBeatTR

ConiBeatTR
    Plaka

29
    22
    5
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hepsini uyguladım da yeni profil açmam şartmı ki acaba düzeleceği kesin kanaat mı ?

4. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    hata için çözüm yolları hakkında söylenenler bu şekilde . kesin midir değil midir deneyerek bakacaksınız .

Alaskar6898 bunu beğendi.
  5. ConiBeatTR

ConiBeatTR
    Plaka

29
    22
    5
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim sağolun..

Alaskar6898 bunu beğendi.
  6. ReD*Eagle[TR]

ReD*Eagle[TR]

31
    24
    12
    50
    Volvo
    benden aynı sorun vardı sürekli atıyordu ve sorunu çözdüm şuana kadar hiç bir atma olmadı hata olmadı ilk önce ön belleği yap sonra config dosyasını sil sonra yeni profil açmana gerek yok profilin var zaten hala gir singleplayer olarak ve grafiklerini ayarla ideal birşekilde ayarla ve sonra oyundan çık belki bi yararı varsa tekrar oyundan çıktıktan sonra ön belliği yap sonra mp gir böyle yaptım ben şuana kadar hiç bir sıkıntı yok bide unuttun mp de grafik ayarlarıyla oynama sp de ayarla mp de aynı şekilde oyna ufakcık bir değişiklik bile yapma bence bide olabildiğince düşük ayarda oyna derim

Son düzenleme: 1 Mart 2015
    FakirMan35 bunu beğendi.