1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyundan Atılma

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TheImposable tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. TheImposable

TheImposable
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

18
    0
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Selamın Aleyküm Arkadaşlar Sık Sık Oyundan Atılıyorum Bu Hatayıda Buldum Sanırsam

00:06:50.595 : <ERROR> [fs] Failed to open file "/def/vehicle/f_rim/raven.dlc_raven.sii" in the read_only mode
    00:06:50.595 : <ERROR> load_unit() - Failed to open file (/def/vehicle/f_rim/raven.dlc_raven.sii)
    00:06:50.595 : <ERROR> Missing accessory (/def/vehicle/f_rim/raven.dlc_raven.sii) replaced by (/def/vehicle/f_rim/steel.sii).
    00:06:50.595 : <ERROR> [fs] Failed to open file "/def/vehicle/r_rim/raven.dlc_raven.sii" in the read_only mode
    00:06:50.595 : <ERROR> load_unit() - Failed to open file (/def/vehicle/r_rim/raven.dlc_raven.sii)
    00:06:50.595 : <ERROR> Missing accessory (/def/vehicle/r_rim/raven.dlc_raven.sii) replaced by (/def/vehicle/r_rim/steel.sii).
    00:06:50.596 : <ERROR> Missing accessory (/def/vehicle/f_rim/raven.dlc_raven.sii) replaced by (/def/vehicle/f_rim/steel.sii).

Böyle Hatadan hep atılıyorum yardımcı olurmusunuz?

Game.Log da böyle yazıyor.

2. Maxstar

Maxstar
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Jant dosyalarında bir problem var herhalde. Oyun belleği bütünlüğünü doğrula düzelir.

TheImposable bunu beğendi.
  3. TheImposable

TheImposable

18
    0
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Sanırsam Sorunum Çözüldü Teşekkür Ederim Kardeşim :)