1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyundaki iki dengesiz yüzünden ban yedim...

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Özadam42 tarafından 2 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Özadam42

Özadam42
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

36
    18
    4
    50
    MAN
    TruckersMP Profili
    Admin sen miydin değilmiydin bilmiyorum lakin bi konuyla ilgili ne yapmam gerektiğini sorucam...
    Olay şöyle oldu biz grup olarak giderken iki dengesiz iki kez önümüzde fren yaptı bizde haliyle duramadık vurduk hatta ikinci vuruşta açık açık küfrettim araç hasar aldı çalışmadı olduğu yerde kaldı tam f7 çekecekken bu iki kişiyi reportta dahil herbir şeyi etmemize rağmen admin onlara bakmadı geldi bizi attı... Bu ve bunu gibiler yüzünden bir çok arkadaş ban yedi kii bu iki kişi daha sonra diğer arkadaşlarımada musallat oldu... ban sorun değil yenir düzelir 4 saat sonra ama bunlar gibi dengesizler yüzünden biz neden sıkıntıya giriyoruz. Duruma el atmanız önemle rica olunur.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Haziran 2015
  2. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Admin olayı görmemiş. Ban Appeal konusu açabilirsin.

3. ReportMan

ReportMan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    121
    49
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende biri yüzünden bir hafta ban yedim o hala oyunda :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Haziran 2015
    erdemban bunu beğendi.
  4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Oyunda iken oyun içi video çekme programını hazırda bulundurmanızı öneririm. Sürekli kayıt almanıza gerek yok, herhangi bir durumla karşılaştığınız an hemen kayıdı başlatır; daha sonra ister oyuncuyu ister admini (eğer yanlış bir karar verildiyse) şikayet edersiniz. Eğer elinizde kanıt varsa oyun yöneticileri hakkında da işlem yapılıyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.