1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyunda Ban Yemek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 13 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Son zamanlarda çoğu kişi haksız yere ban yedim deyip duruyor. Yok admin bana kızdı ban attı. Yok ters şerite girdim diye ban yedim. O oldu bu oldu ban yedim.

Gerçek hayatta tır sürdüğünüzü düşün ve ters şeritte yol alarak gittiğinizi farzedelim. Sizi polis gördü ve cezayı kesti. Polise sen haksızsın mı diyeceksiniz? Ters şeritte gitme kuralını hiçe sayıp istediğim gibi tırımı sürerim polis seni bağlamaz mı diyeceksiniz?

Gelelim adminlerin sizi banlaması olayına. Yine gerçek hayatta arabanızla yolda giderken bir kişi ile tartıştınız ve soluğu mahkemede aldınız. Sizi haksız sayan hakime küfür ettiniz. Hakim size azına sağlık ne güzel küfür ettin mi diyecek. Yoksa hakime küfür etmekten ceza mı verecek?

İnsanlar zamanlarından ayırıp oline oyun yapmışlar. Belki bu işinde bir çok para harcıyorlar. Yapanlar belli bir kural çerçevesi içinde oyunu sürdürebilir olmak için çaba harcıyorlar. Herkes bildiği gibi oyunda davranırsa oyun oyun olmaktan çıkar ve dingonun ahırı gibi olur. Sonra da kimse kurallara uymuyor bu oyun oynanmaz diye veryansın edersiniz.

İşte bu sebepten hiç kimse haksız yere ban yemez. Belki admin yanlışlıkla veya dalgınlıkla ban atabilir ki bu da 1 milyonda 1 ihtimaldir. Oyunu düzgün oynayın kimseye bulaşmayın. Adam size tırı ile vurdu diye gidip adama vurmanızın bir manası yok. Yada adama küfür ederek egonuzu tatmin etmek istiyorsanız, bunu oyuna yansıtmayın. Adminler de sizi küfür ettiğiniz içinde atmasın. Kaldı ki küfür ederek kendinize zarar vermiş oluyorsunuz.

Bunların haricinde kalıcı ban yediğinizde tekrar hesap açıp tekrar oyunu satın almanız gerekiyor. Bu da ekstra masraf ve gereksiz zaman kaybı demek.

Oyunu doğru düzgün oynayın ki zevk alasınız. Sonra da ban yedim diye ağlamayın.

İyi forumlar...