1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyuna Hemen Bağlanmama Sorunu & Kullanıcı Girişi Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve onureiz tarafından 1 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. onureiz

onureiz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar oyunu 19 Aralık'ta aldım o zamandan buyana kadar hiç böyle bi sorun olmadı EU #1 serveri boş olduğu sürece anında bağlanıyorum ama EU #2'de mesela boş olsa bile bişeyler bişeyler 10 second falan diyor ve bağlanmıyor en az 5 dk bekledikten sonra falan bağlanıyor. Bide şu var bu yeni olmaya başladı Ets 2 MP'ye kullanıcı girişi yaparken E-postamı doğru yazmama rağmen yanlış diyor. Bende böyle yapıyorum E-postamı metin belgesine yazıp kopyala yapıştır yapıyorum böyle bağlanıyor bunların sebebi ne olabilir ?

2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    EU #2 sunucusunda bu aralar bağlantı sorunları var. EU #1'de dolu oluyor genellikle.

3. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kopyala yapıştırdan kabul etme sebebi manuel olarak yazdığınızda @ işaretini email yazma yerinde kabul etmemesidir.Gözünüzden kaçmış olabilir.

4. onureiz

onureiz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Manuel olarak yazdığımda @ işaretini kopyala yapıştır olarak yapıyordum. Yani tam yazıyordum.