1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyun Önerisi [Ana Konu]

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar beğendiğiniz oyunları bu başlık altında toplayalım. Oyun almak isteyen arkadaşlar içinde bir öneri formu olur.
    Oyun ismi içeriği varsa tanıtım videosu şeklinde olursa daha güzel olur.

İlk oyun isimleri benden

1. Hitman - Aksiyon. Seri katıl nasıl olunur oynayın görün.
    2. Flatout - Farklı türde araba yarışı. Bir araba ile futbol basketbol oynadığınızı düşünün. Flatout da bu mümkün
    3. Sleeping Dogs - GTA tarzı oyun. Çinde geçen oyunda Brus Lee Chaki Chan sevenler için ideal bir oyun.
    4. Watch Dogs - GTA tarzı ama oyun içinde hackerlik yaparak bölüm geçiyorsunuz.
    5. H1Z1 - oyunu hiç oynamadım. Videolarını izledim. Beğendiğim bir oyun.
    6. The Craw - NFS tarzı ama biraz daha farklı bir heyecanın tavan yaptığı oyun.
    7. NFS World - Ücretsiz Online araba yarışı oyunu. Araç modifiyeleri, şehiriçi yarışlar, daha bir çok şey.
    8. Outlast - Korkmayı sevenler, bu oyunu oynarken bir kez daha düşünün derim.
    9. Scania Truck Simulator - Scania tır sevenler için sadece Scania tırların olduğu ETS 2 tarzı oyun.
    10. Car Mechanic Simulator, Truck Mechanic Simulator, Tracktor Mechanic Simulator - İsimlerinden den anlaşılacağı üzere size gelen araçların bozuk yerlerini tamir edebiliyorsunuz. Tek tek parçalarını söküp arızalı noktayı tamir edebileceğiniz 3 faklı bir oyun.
    11. Rig'n Roll - ETS 2 iyi unutun. Bir tırla yük taşımak yerine maceradan maceraya koşun. Kız kaçırın. Yol kenarındaki kafelerde bir şeyler için. Tırınız fiziki hasar alınca kendinize kızın. Kısaca oynayın, bana hak verirsiniz.
    12. WWE W2K15 - Amerikan güreşi sevenler bu oyuna bayılacaktır. Batista ile adam dövmek güzel bir fikir olabilir.
    Aklıma gelenler şimdilik bunlar. Sizler de bu konu altında beğendiğiniz oyunları paylaşabilirsiniz.

İyi forumlar...

Enes Ates ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
  2. Angelus

Angelus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

265
    132
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Chivalry Medival Warfare - Orta Çağda Geçen Çok Oyunculu FPS Oyunu

3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Öncelikle yararlı bir konu, teşekkürler.

Oyun önerisine gelecek olursak açıklamasını yapmaya gerek duymadığım Counter Strike Global Offensive diyorum. Her oyunda farklı ve kendi seviyenizdekilerle oynamanız oyunu daha eğlenceli hale getiriyor :)

CumaliBzdmr ve SkrkrM[TR] bunu beğendi.
  4. lojistikci

lojistikci

124
    57
    100
    Counter-Strike: Global Offensive - Ateş edin gitsin ben önüme gelne ateş ediyorum havaya bile sıkıyorum Ets'den sıkıldıgım zaman hep bu oyundayım :)
    Bu arada Cemsnbc'in dedigi gibi Rig'n'Roll çok iyi bir Kamyon oyunu

5. Cosworth

Cosworth
    Plaka

26
    401
    417
    230
    Renault
    TruckersMP Profili
    Dirt Rally:Şimdiye kadar çıkmış en iyi ikinci ralli sim'i denebilir.1.'lik hala 2005 yapımı Richard Burns Rally'de bulunuyor. :) Yapımcısı Codemasters olduğu için zaten fazla söze gerek yok.Oyun şu anda erken erişimde o yüzden alabiliyorsanız hemen alın derim zira içerik eklendikçe fiyatı artıyor.İlk erken erişime açıldığında 45 TL olan oyun şu anda 55 TL, almayı düşünüyorsanız kaçırmayın. :)

Bu arada NFS World denmiş fakat 10 gün sonra yani 14 Temmuz'da NFS World sunucuları kapanacak diye biliyorum.

6. Gulf20

Gulf20

242
    63
    150
    Blockade 3d - left 4 dead 2 - unturned

7. poyraz8722

poyraz8722

43
    9
    0
    35
    TruckersMP Profili
    eline sağlık süper oyunlar var valla

8. anarki24

anarki24

37
    10
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Assasin Creed - Rogue

9. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Don't Starve - Issız bir adada tek başınasınız ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Basit ve çok zevkli oyun. Zaman geçirmek isteyenlere birebir , tavsiye ederim.

10. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    life is strange hikaye bazlı oyundur daha fazla spoiler vemeyim yoksa tadı kalmaz oyunun