1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyun mu DLC mi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve xuey-s tarafından 20 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

?

Bu anket 25 Mayıs 2019 tarihinde kapatılmış.
  1. DLC

37,5%
  2. PUBG

31,3%
  3. Ben ne bileyim ya

31,3%
  1. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Ayın 25'inde Steam yaz indirimleri başlayacak. Ben de ne alacağıma tam karar veremedim, bu yüzden soruyorum.
    Heavy Cargo + Italia + Baltic mi yoksa PUBG mi?

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Arada biraz yeni oyunlara yönelmek iyi oluyor . PUBG almanı tavsiye ediyorum.

Amirim4530, Extreme, OmerF ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mevcut olan oyunu daha eğlenceli hale getirmek için bence dlc

xuey-s bunu beğendi.
  4. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    tercihte önemli ben pubg alsam bile oynamam gta 5 aldım adam akıllı oynamadım geçen gün indirdim internette yavaştı ama oyuna yine girmedim atsye bile girmiyorum ama ets2de saatlerce park halinde bile durabilirim o yüzden yeni oyun almıyorum ets2 dlc odaklı takılıyorum

xuey-s bunu beğendi.
  5. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    @xuey-s Şu anda indirim mevcut,bence pubg alma zaten lite 'ı çıkacak o da beleş

xuey-s bunu beğendi.
  6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Lite çıkacağını biliyorum ancak hileciler basar orayı :|, ayrıca indirim varsa bile bende gözükmüyor.

7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben hileleri hiç sevmem, GTA VC falan hep hilesiz bitirdim (hileli oynayınca hep yarım bıraktım, sonra baştan başladım). Bu sebeple PUBG gibi bir oyuna hiç başlamadım, biliyorum millet düzgün sistemlerle oynuyor, yeteneklisi var, hilekarları cabası.

ETS2'de en azından hile belli, NCZ falan. Şikayete bir şekilde geri de dönüyorlar. PUBG bunu ne kadar sağlıyor bilmiyorum. Bu yüzden DLC alıyorum ETS2'ye çıktıkça. D-C yolu kalabalık ve bazen kazalara off çektiğim de oluyor. Ancak ben diğer bölgeleri keşfetmeyi seviyorum. Bu yüzden tüm haritalar var. Son bir kaç seferdir Fransa'nın batısındaydım, daha yeni İngiltere'ye geçtim.

Kısacası, bu tamamen tercih meselesi. PUBG kendini geliştirmiş olanın daha iyi kastığı bir yerse, geç kalmış olabilir ve sıkılabilirsin. Ancak bana farketmez, savaşmak istiyorum diyorsan onu alman daha iyi olacaktır.

xuey-s bunu beğendi.
  8. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    xuey-s bunu beğendi.
  9. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence PUBG al. Çünkü tut ki TMP'den perma yedin. Napıcaksın ki? IFMP'nin çıkıp çıkmaması belli değil.

xuey-s bunu beğendi.
  10. SerkanA

SerkanA

248
    216
    165
    Renault
    TruckersMP Profili
    Pubg Mobile ve kendi uygulaması Tencent Game var bilgisayar versiyonu. Liteyi beklemene gerek yok, çoğu yayıncı Tencent üzerinden yapıyor.
    Hile işi de sadece bilgisayar da var, zaten eşleşirken bildirim geliyor emilatör kullanan var diye :)