1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Oyun Laptopu alacağım önerileriniz

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Nazım57 tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. frknyksl

frknyksl
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

116
    42
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Monster veya msi candır.
    Adamlar canavar üretiyor.
    Bunlarla aynı fiyata asus olsun lenova olsun aynı donanım koymuyor. Monster veya msi gtx960m koyarken adamlar gtx940m koyuyor.
    Markaya para ödüyorsun. Adamlar ne olsa ben bilindik markayım diyor.
    Bide vatan falan hikaye. Boşunu minimum 200tl fazla ödersiniz. Bayağı internet sitesi var. Araştırın. Deli indirimler oluyor alışveriş sitelerinde. Lg g3 32gb sıfır kutu paralel ithalat indirimlerle arkadaşa 1150tl ye aldım. Araştırın takip edin.

2. Quadro

Quadro
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kesinlikle Monster'lara bak, diğerlerine paranı harcama.

3. Deprimente94

Deprimente94
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    21
    3
    15
    DAF
    Laptop da oyun oynanmaz arkadaş , oyun oynayacaksan ya oyun konsolu yada pc alacaksın (şahsi fikrim.) gidipte laptop alacağın paraya bi masaüstü toplarsın sıkıntısız oynarsın ama laptop öyle değil küçücük ekranda üstüne birde ısınınca dona dona oynarsın artık .

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Nisan 2015
  4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bahsedilen edevat; bir taşınabilir oyun bilgisayarı ve bu bilgisayarları, özellikle gözde markaların mühendisleri ısınma olayını herhalde! düşünerek tasarladıklarını belirtmek isterim.

Kadastrocu bunu beğendi.
  5. Equalizer

Equalizer
    Plaka

38
    12
    2
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    kardeş sana tavsiyem laptop alma ben aldım pişmanım 3500 tl verdim zamanıyla pişmanım çünki performansı sınırlı 1 2 sene sonra oyunlarda zorlanıyor ilk aldığımda high ultra açarken şuan low a düşürüp oynanıyor 2000 tl toplapladığım ve 7 senelik masaüstü pc'm hala high oynatıyor oyunları.

6. Nazım57

Nazım57

32
    78
    35
    DAF
    Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar, bütçeyi yazdığım halde bir çok arkadaş uçuk rakamları göndermiş :)

http://www.vatanbilgisayar.com/asus...gb-1tb-156-2gb-win8-notebook.html#genel-bakis

Üstteki laptopu aldım yani içime sinerek aldım almadan önce orada teknik serviste test ettik bir çok oyunu rahatlıkla oynatıyor ne ısınması var ne kapanması var stres testine soktular stres testinde yeterince ısınıyor tabiki ama aynı anda 5-6 oyun oynamıyacağım için sorun yok.

Tavsiye edermiyim ? Zevk ve tercih meselesi bütçe meselesi.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.