1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyun İndirimleri ve Fırsatları [Ana Konu]

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Oguzmedia tarafından 6 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. dogubaba

dogubaba
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    108
    108
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    dil bir ara rusça bir ara fransızca oldu ama sonunda kütüphaneye ekledim :D Not: Steamde satın almıştım daha önce ama bedava şeyleri severiz

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    GTA 5 epic games den alacaklara önerim sabah 4 ile 5 arası almayı deneyin. O saatlerde kimse girmez.

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun P2P tabanlı, yani sadece bilgilerin falan R* sunucularında, oyun oynarken başka kullanıcılara bağlanıyorsun (bittorrent mantığı). Oyunda dikkat çekecek kadar para toplamadığın sürece R* sallamıyor. Gerçi bir sürü mod menüsü ile takılan yıllarca oyunu sıkıntısız oynuyor.

Ben Alman sayfasından anca alabildim :D

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  4. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    O olay bende de oldu tam sayfa açılınca geleneksel çince geldi hiç birşey anlamadım çan çin ho falan diyordu kapatıp açdım programı sonunda ingilizce geldi

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    gta5 online için para hilesi yaparsanız bir şey olmuyor, ben oyundaki bütün her şeyi aldım ama indirdiğiniz dosya exe dosyası ve svchost olarak bitcoin madenciliği yapıyor, herkes hileli olduğundan tek başına zevki çıkmıyor toplaşıp soygun yapın.

gta'yı aldığınızda verdikleri kuponla 28tl'ye ac odyssey, 20tl'ye watch dogs 2 alabiliyorsunuz, rainbox six siege normal indirimde 24tl.

xuey-s, 38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  6. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Site şu an GG abi, herkes bu düşüncede çünkü. O yüzden 1 saat önce girip aldım 10-15 tane :D :D ( Saat 04.08 )

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merak ettiğim nokta şu ben benim bilgisayarımdan birkaç tane hesap aldım (kuzenime kardeşime vb.) bundan dolayı hesabım tehlikeye girer mi? Ban ihtimali varmı?

8. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hesaplar aynı bilgisayardan mı oluşturuldu?

9. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet.

10. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sıkıntı çıkarabilir dostum, hesaplar kilitlenebilir. Epic games destekle görüşebilirsin.
    Edit: Epic games destekte çoklu hesap hakkında birşey yok. Eğer hesaplar kilitlenirse ozaman ticket at.

ahmet91 bunu beğendi.