1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Oyun bilgisayarı yardım

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve BurakAcar41 tarafından 8 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Komedi olsun diye ekledim o fotoğrafı. Diğer arkadaş zaten cevabını vermişti. Ben de öneri olarak Windows dışında Linux kullanabilirsin dedim. Ama her yerde laf sokma çabandan anlıyorum ki en fazla 12 yaşındasın ve bu bilgisayarda bir "hayal bilgisayar" konusu.

2. BurakAcar41

BurakAcar41
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    40
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynen aynen 12 yaşındayım,kimlik falan mı atayım şimdi buraya,saçma saçma konuşma,çok öğrenmek istiyorsan yaşımı,özelden mesaj atarsın,konuşuruz.He birde çok komiksin hala gülüyorum.İnsan gibi yazana insan gibi cevap veriyorum,gördüğün gibi kimseye de laf sokmaya uğraşmıyorum.

Ya şimdi dediğin gibi monsterler fiyat konusundan çok iyi bence,normal markalarda Casper,Asus falan işte bu sistemi toplamak için çok daha fazla para bayılıyoruz,taşıma olayı sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum zaten ya.Teşekkürler.

3. BlaackMB

BlaackMB
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

48
    5
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bilgisayar cok iyi ama onu 16gb kadar yükselt. Yazio orda yükseltebiliorsun ;) monster markasini hic duymadim ama böyle bakarsan en az 8 sene gider

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.