1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Overwolf ve ETS 2 Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve m.cinci tarafından 22 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. m.cinci

m.cinci
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

34
    25
    2
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ben team speak programından kimin konuştuğunu görebilmek için overwolf programını kurdum ancak ets 2 ye girdiğimde oyun siyah ekran oluyor bunu nasıl düzelte bilirim.
    Hem dahili hemde harici ekran kartlarım günceldir.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @m.cinci,

Multiplayer'e giriş yaptığınız zaman oyunuzu'u " OpenGL " olarak veya " DirectX " olarak'mı açıyorsun?

3. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İki program aynı anda çalıştığı için sorun çıkabilir. Overwolf açıkken teamspeak kapalı iken deneyin. Eğer yine sorun devam ederse. Drectx i güncelleyin. Yine de sorun düzelmez ise Overwolf u kaldırın tekrar kurun.

4. Eglence..

Eglence..
    Kayıtlı Kullanıcı

39
    28
    5
    0
    Bendede bir sorun var. overwolf ile ets2'de video çekiyordum son güncellemeden sonra video çekemiyorum.
    Ancak masaüstün'de video çekiyorum. oyunlarda çekemiyorum kurtarın beni Bandicam ile çekiyorum.

5. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Plays TV'i kullanabilirsin, sanki video çekmiyormuş gibi video çekiyor hiç lag yok hiç FPS düşmesi yok, Plays TV için detaylar burada önerilir Plays TV çünkü ben kullanıyorum..

6. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İşlemci ve Ekran kartını yazabilir misin İsmail? Bende kasıyorda Plays TV.

7. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Scarface34,

Evet atarım bu benim için bir sorun değil, eğer bu konu haricinde bana özel mesaj ile merak ettiğin sorular'da sorabilirsin :)

Şuan kullandığım 1500 TL veya 2000 TL değerinde'ki küçük bilgisayar'ım :D ETS2 açsın yeter, zaten başka oyun oynamıyorum.

Scarface34 bunu beğendi.
  8. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Buralara bir kahraman lazım güzel gidiyorsun burada eksik olma :). Benimde sıkıntıyı anladım sanırım. Ekran kartın benim kartı solluyor. Benimkisi laptop olduğu için çift ekran kartı var aynı anda iki kart çalışıyormuydu hatırlamıyorum fakat belki Plays.tv'yi harici karta yönlendirirsem belki kasma gider. Bayağı hızlısın bu arada :)

ismail55 bunu beğendi.
  9. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ahh, güzel yorumların için teşekkür ederim evet aktif olabildiğim kadar forumda sürekli aktif olmaya çalışıyorum zaten başka girdiğim forum vs yok, bir resmi ETS2MP forum'a giriyorum bir'de burası, eğer hakkımda daha fazla merak ettiğin soru olursa bana özel mesaj gönderebilirsin :vaayy:

Scarface34 bunu beğendi.
  10. m.cinci

m.cinci

34
    25
    2
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    OpenGL olarak oynuyorum

Konu Durumu: