1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi OVERBAND Ekran Videosu Kayıt Programı

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 15 Mart 2021 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle herkese merhaba;

Yeni çıkacak olan Overband oyun ve ekran kaydetme programı sayesinde bir çok özelliğe sahip olacaksınız. Yakın zamanda çıkmasını umut ettiğim program benim ilgimi çekiyor. Ücretli mi ücretsiz mi olacak bilemiyorum. Eğer ücretli olursa satın alıp kullanır test ederim. Baktım güzel işe yarıyor ona göre de size tavsiye ederim.

Programın ekran görseli:

Programın özellikleri:

1. Çoklu Yerleşim Desteği Web widget'ları, giriş ve çıkış videoları ve daha fazlasıyla karmaşık yayın projeleri oluşturun.
    2. Kullanıcı dostu Gelişmiş, ancak kullanımı kolay arayüz.
    3. Birçok Kaynak Yerleşik efekt ve geçiş kütüphanesi.
    4. Chroma Keying Yüksek kaliteli renkli anahtarlama, 3B derinlik kameraları veya Yapay Zeka kullanarak kamera arka planınızı kaldırın.
    5. Profesyonel Yayın Birden çok video kaynağıyla profesyonel çok sahneli yayınlar oluşturun.
    6. Akışınızı kontrol edin Akışınızı PC veya harici web uygulaması kullanarak kolayca kontrol edin.
    7. HDR olarak yayınlayın HDR olarak yayınlayarak izleyicilerinizi şaşırtın!
    Programın görselinde de görüldüğü gibi OBS'e benziyor. Çıktığı zaman denemeye başlamış olacağım.

Yararlı olması dileğimle..