1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Otobüslerin Arkasındaki Rockinger Hakkında?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Vueenx tarafından 10 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

1. Vueenx

Vueenx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar gördüğünüz gibi plakanın altındaki rockinger ne işe yarar? pek doğru düzgün bilgi bulamadığım için buraya soruyorum bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim iyi forumlar.

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İnternete biraz baktım römork çekmeye yarayan bir parçaymış tabi ülkemizde hiç kullandığını görmedim ve sadece 403 kasalarda varmış.

Burda bütün şasileri gösteriyor kamyon vs.

Vueenx, hackvita ve Extreme bunu beğendi.
  3. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler.

4. Driven06

Driven06
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bizim insanlarımız süslemeyi çok sevdiği için genelde bu parçayı takar üstüne bi' zincir sallandırır keyifle gezerler, daha bir çok parça var böyle işlevi dışında keyif için takılan. Yıllardır yollardayım hiç kullanan görmedim :D

Vueenx, HellorD TV ve Extreme bunu beğendi.
  5. TUNANKA

TUNANKA
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Teknik çizimle ve tadilatla ruhsata işlenen bu malzeme römork çekmek içindir.

Bu araçların ruhsatlarında, yapılan bu tadilata istinaden "römork takılabilir" ibaresi bulunur.Çeki oku tabir edilen iki ucu halkalı çeki demiri ya da römork ucu bu muhafaza içerisine geldiğinde içerideki iki çene otomatik olarak yuvaya oturur. Oturmanın akabinde çeneler kilitlenir,tekrar açılmaması için kopilya ile de sabitlenir.

Eskiden bagaj hacminin yüksek olduğu Avrupa hatlarında otobüslere bagaj hacmini artırmak maksatlı olarak römork takılırdı.

Son düzenleme: 13 Temmuz 2019
    Razor3214, Vueenx ve Extreme bunu beğendi.
  6. balci158

balci158
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    100
    69
    75
    TruckersMP Profili
    Bir keresinde gemi sırası beklerken önümüzdeki otobüs geri geri gelmeye başladı bu nalet şeyi radyatörün içine soktu.

FRANSMAAS bunu beğendi.
  7. Driven06

Driven06
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Onun bir benzerini ağır ticari yol yardım aracı bana yaşatmıştı. Hiç unutmam sarı bir BMC benim aracım park halindeyken önümden geri geri gelmiş ön takım, motor, ön panel ne var ne yok indirmiş aşşa komşular arayınca farkettim.

balci158 bunu beğendi.