1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Orta Yaşlı Araç Restorasyonu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FRANSMAAS tarafından 26 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

1. Driven06

Driven06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Çok teşekkür ederim

İnsanları bilinçlendirmek istediğim asıl konu bu, ne olursa olsun bilen birisine yaptırılmalı, yoksa kuytu köşede araba katletmektense boş bir pazar gününde kendiniz daha güzel şeyler yapabilirsiniz.

Benim aklımada gelmişti ama napalım uzun yıllar binmeyi planlıyorum, artık zaman geçtikçe bu parçaları bulmak dahada zorlaşıyor :D

Rica ederim, eğer sormak istediğiniz başka konular varsa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim

Çok teşekkür ederim çok daha iyisi sizin olsun

Çok teşekkür ederim çok sağol, uzun vadede kendimi bi'kaç kez daha hatırlatacağım fakat restorasyondan ziyade değişim, gelişim alanında.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Ağustos 2019
  2. AEmre35

AEmre35

442
    2.001
    300
    TruckersMP Profili
    Elinize emeğinize sağlık, harika bir proje olmuş. Kazasız, belasız. :) Aslında motor olarak da imkan varsa bi M62TUB44 yada abartı bir şey yapıp LS1 swap filan yakışır. :) [LS1 hayal olur sonuçta Türkiyedeyiz ama M62TUB44 fena olur.]

Son düzenleme: 26 Ağustos 2019
    FRANSMAAS ve UlasCaNN bunu beğendi.
  3. Driven06

Driven06
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Aracı hem günlük hemde pistte kullanmak amacıyla yapmaya devam ediyorum, ls motorlar aracın dengesini gerçekten çok bozar, drift yada gösteriş için çok güzel olabilir ama 50-50 dengeli bir araç üstelik bu kadar güçlü motoru zaptedemeyebilir, kaldıramayabilir, onun yerine 2.8 Stroker kit yada daha ilerde S54B32 swaplamak istiyorum gerekli dayanımları yaptıktan sonra. 5 kasa yada 7 kasa bir BMW olsaydı dedikleriniz daha güzel olabilirdi :)

AEmre35 bunu beğendi.