1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel [ÖNERİ]ETS2 ve ATS Multiplayerlarına Otobüs Modları Gelsin!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve avcitalip tarafından 24 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. avcitalip

avcitalip
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    197
    106
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bildiğimiz üzere şu anda oyunda multiplayer olarak " Scout " adında gerçekte markası " Skoda " olan araç kullanılabiliyor ve oyuncuların bir çoğu bu araçtan şikayetçi çünkü araçların fren sistemi aşırı güçsüz ve virajlarda takla atmaya meyilli bir araç.(tabi benim gibi süren sürüyor). Bunu yazarken aracı kötülemek istemedim aracın bu iki sorunu halledilse bence hiç bir eksiği kalmaz. Neyse araba sadece bir örnekti, sözü fazla uzatmayayım.

Bildiğiniz üzere ets2 ve ats için çeşitli otobüs modları yapılıyor ve kimisi dandik olsa bile kimisi gerçekten güzel olabiliyor. Bende şu arabalar geldiği günden beri hep gelir mi acaba diye düşündüm ve galiba geleceği yok biz önerelim dedim. Bence ETS2 ve ATS MP için otobüsler gelirse oyuncuların bir çoğu otobüsleri alacaktır ve ortaya güzel bir görüntü çıkacaktır. En azından sadece Travego gelse bizim Türk'ler yeter. :D

Tabi otobüslerin düzgün yapılması şart, Bu konuda otobüs yapımcıları ile de konuşulabilir.

2. aliozansaka

aliozansaka

61
    10
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Güzel olabilir fakat türkler ortalığı katıştırır

3. türkler skoda ile daha dönemiyor uçuyor bizim milletimiz otobüsle kim bilir neler yapar :D

avcitalip bunu beğendi.
  4. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Otobüsü ne yapcan oyunda :D yolcuları dorse olarak taşımak çok saçma geliyo bana araba yeterli ve otobüs için scs`nin çıkaracağı oyunu bekleyin.

5. Kaptani Derya

Kaptani Derya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

712
    546
    210
    Multiplayer ekibi 3.part modları desteklemiyor. Zaten ileride Euro Coach Simulator çıkacak.

6. avcitalip

avcitalip
    Plaka

27
    197
    106
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Metro Turizm is coming! :D

Bunu bizde biliyoruz, ama biliyor musun scout aracı da bir 3. parti bir mod ? İsterseler ekleyebilirler yani. :)

Euro Coach Simulator'ün benim gözümde en az 1 yılı var, en az 1 yıl...

Araba ile dorse mi taşıyorsun ?

ECS nin en az 1 yılı var...

Adminler süs diye mi var ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ağustos 2016
  7. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Allah aşkına otobüs ile boş boş dolaşıp ne yapmayı düşünüyorsunuz enazında araba ile dolaşmak daha mantıklı geliyor insana. 1-2 yıl bekleyeceksiniz o zaman biz duyrulduğu günden beri bekliyoruz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ağustos 2016
  8. avcitalip

avcitalip
    Plaka

27
    197
    106
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Araba ile boş boş dolaşmak ne kadar mantıklı ?

GPS 'ini atıyorum Bergen'den Oslo'ya ayarladın ve o yolu tamamladın, Farz et ki arkada yolcular var... Veya senin takıldığın nokta bu mu şimdi ? Onun da modu var hemde animasyonlu...

9. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    Euro Truck Simulator diyorum başka bir şey demiyorum. Adı üstünde Truck Simulator. Zaten MP Ekibide arabanın ne kadar gereksiz olduğunu biliyor. Hem yarın Fernbus Simulator çıkıyor. Baya da detaylı yapmışlar.

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  10. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    MP?