1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Önemli Hatırtlatma ( Navigasyon)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve werty tarafından 6 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Arkadaşlar navigasyon programı gelişimini tamamlamamış. Bazen yerinde zamanında uyarıyor bazen aynı istakamet üzerinde sağda iki dönüş var daha ilk dönüşe gelmeden sağdan dönün diyor fakat haritaya bakıldığında ikinci sağdan dönülmesi gerektiğini gösteriyor navigasyon ikinci sağ yola gelindiğinde sağdan devam edin diyor yani navigasyon tutarsızlık gösteriyor bazen yoıllarda sağ tarafta cıkışlar var uyarmıyor. Acıkcası navigasyona güvenip haritayı kapatmayın. Gişe girişlerine gelindiğinde daha önceden uyarması gerekir uyarmıyor deniz yolculuğunda gemiye yaklaşırken uyarmıyor. Bazende bakıyorum tam zamanında uyarıyor demekki navigasyon tam oturmadı.

2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Doğru, navigasyon betada olduğu için bazen son anda veya dönüşü geçince söylüyor. Tam sürümde düzeltirler herhalde. (Edit: Tam sürüm çıkmış, yeni farkettim)

3. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ben sorun yaşamadım(şimdilik). ama birkaç defa dediğin olayı yaşadım sebebi de hızlı gitmemdi. 50 hız sınırlı yerde 100 ile gidince navigasyon sağa dön dediğinde çoktan geçip gitmiş oluyorsun.
    gerçekten sorunlar olabilir yok demiyorum fakat hız sınırında gidip denemeni tavsiye ederim bilmiyorum belki o zaman düzgün çalışır

4. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Navigasyon sizin gittiğiniz hıza göre değil o yolun hız sınırına göre tarif ettiği için gecikme var gibi görünüyo

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Gecikmeden ziyade aynı istikamette gider iken sağdan girin denildiğinde sürücü ne yapar haklı olarak sağdan gitme girişiminde bulunur değil mi maalesef durum böyle değil sağdan git denildiğinde ilk sağ yol geçiliyor daha sonra ikinci sağ yol için ikaz geliyor bence sağlıklı çalışmıyor hız meselesine gelince hızlanmayla uzaktan yakından alakası olmaması lazım eğer öğle olursa kimse navigasyon kullanmaz. Öğle bariz hatalar var ki hangi birini anlatayım arabalı gemiye bineceğim eğer harita acık olmasa yolu bulmak mümkün değil haritayla bir birinden alakasız çalışıyor .

6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Hayır, hızlı gitmesen bile bazı hatalar oluyor. Örneğin bazen yavaş giderken çok önceden söylüyor, bizde yanlış yere gidiyoruz.

7. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Aynen bakalım ne zaman farkına varacaklar

xuey-s bunu beğendi.
  8. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Onunla daha karşılaşmadım :D

9. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Valla ben karşılaşmadım emre ile de zeynep ile de kullandım haritanın aynısını söylediler :D

10. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    benim Zeynep de hiç yanlış yol tarifi yapmadı:D