1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar On The Road Truck Simulator – Erken Erişimde Satışa Sunuldu!

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve TheKingTR tarafından 16 Mart 2017 başlatılmıştır.

1. ALTUNSOY

ALTUNSOY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

661
    268
    230
    tabikide destek vereceğiz rekabet olmazsa olmaz bir çıksın bakalım piyasada begenilirse bizde alırız destek cıkarız

Casay bunu beğendi.
  2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu oyun ünity ile gelitiriliyor.
    Fernbus grafik yüzünden değil oynanış yüzünden ilgi görmedi adamlar unreal engine 4 ile oyun geliştiriyor ama hiç bir faydasını gösteremediler ve ets2 de küflenmeye yüz tutmuşken mp yapımcıları sayesinde yeniden canlandı yani bu adamlara çok şey borçlusunuz belki mp olmasa kral olamayacaktı ve şu yeni scania, mersedes tırlarını iskandinavya, fransa haritalarını göremeyecektik ama scs hala wot haricinde bir adım atmış deil veya bize göstermiyor olabilirler ama belki bir gün full sürümü çıktığında veya erken erişim aşamasında bu oyunada gelir orası belirsiz.

Son düzenleme: 16 Mart 2017
  3. alicancevik

alicancevik
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

35
    34
    29
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fernbus aldım kısa yere gidip çıkıyorum en fazla 3-5 saat oynadım.. Ets 2 den hiç vaz geçmedim daha rahat tek başıma sıkılmadan ets 2 de hergün sabahlıyorum sıcak kahvemi yapıp. Çıkış tarihinden sonra bu oyun biraz ilerlesin ne oluyor ne bitiyor bakalım belki destek oluruz. Ama tır oyunu sadece ets 2 dir benim için. Daha scania gelecek yazın yaz da 3 ay tatil yani 4,5ay - 5 ay var gelmesine.

4. ALTUNSOY

ALTUNSOY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

661
    268
    230
    orası oylede ıste daha oyun duzeltılemedı bır turlu fernbus dan bahsedıyorum hem oyunda bıraz cep yakıyor bi yandan güzel ama tam istenildiği gibi değil

5. Rosem054

Rosem054

44
    86
    56
    50
    TruckersMP Profili
    Oyun çıkmadan aşağalamak:Oyunun videosuna bakarak "grafikler kötü" demek oyunu aşağalamak değildir.Ben oyun kötü demedim,diyemem çünkü oynamadım.Belkide oyun süperdir ama grafiğin kötü olmasını değiştirmeyecek.Bu benim fikrim.Katılmak zorunda değil kimse.Ayrıca SCS ye kesinlikle rakip olamaz demedim,scs ye rakip olacağını sanmıyorum "ŞİMDİLİK" dedim.Oyun yeni çıkacakmış yada oyunu yapan 2-3 kişiymiş demek kendi fikrimizi söylememize bir engelmi yada olumsuz yorum yapmayın manasınamı geliyor....
    "herşey grafik değil" sana göre..
    yukarıda yazdıklarımda bana göre...

6. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    Sonu Fernbus gibi olacak oyundur. Fotoğrafları kendini belli ediyor.

KAAN45 bunu beğendi.
  7. Eren Yetkin

Eren Yetkin
    Plaka

25
    436
    160
    140
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Bazı kaplamalar play storedeki tır simulasyonarına benziyor :D

8. RaveN

RaveN

57
    17
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    SCS'ye rakip asla olamaz !

9. EmreTR

EmreTR
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ETS 2 den sonra minecraft gibi gelir bence.

10. Bybomber

Bybomber

45
    12
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ets nin bazı kaplamaları gerçekten çok kötü.Haulin full grafik de iç kokpiti neredeyse ets gibi modellenmiş aralarında kaç yıl olmasına rağmen haulin oynanış bakımından bence daha zevkli.En basitinden 2.el tır satan galeri olması.Fizikleri de çok benzer onda da bir kaldırıma hızla çık dağlara taşlara sekiyorsun.Ets nin halen gelişmesi lazım kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın.