1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Omsı Bus Fren Sorunu

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Death Warrior tarafından 24 Mart 2020 başlatılmıştır.

1. Death Warrior

Death Warrior
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    81
    20
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar oyunu oynarken frene bastığımda oyun donuyor sonra düzeliyor ama ne zaman frene basmak istesem yine donuyor bunun çözümü nedir? çok sinir bozucu bir durum teşekkür ederim.

2. aksarayli68

aksarayli68
    Plaka

59
    29
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ekran kartın güncel olmayabilir güncellemeler varsa güncellemeni tavsiye ederim.Masaütsü bir bilgisayarsa toz varsa temizleyebilrisin kendin.

Death Warrior bunu beğendi.
  3. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    OMSI zaten optimizasyonu sıkıntılı bir oyun, klavye ile oynamadım ama "O" tuşuna basıp otobüsü farenle kullanabiliyorsun (yukarı-aşağı gaz-fren, sağ-sol direksiyon) bir de öyle dene bence.

Ayrıca ben daha önce böyle bir şey yaşamadım, seyehat ederken kasma oluyor genellikle. Grafik ayarlarını bi kurcala derim :)

Death Warrior bunu beğendi.
  4. Denoli

Denoli
    Plaka

70
    42
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Autosave i kapatırsan düzelir diye düşünüyorum. Galiba advanced settingsin içindeydi