1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru omer584 TruckersMP Yönetim Ekibinden Atıldı

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve corbanez tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. callidus

callidus
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    6
    2
    0
    Olayın elemanlarından birisi benim. Olay şöyle oldu. Ben bilerek perma yemek istedim sahte rapor yaptım gönderdim.Ömer ilk önce kabul etti ama sonra dan olayı anladı ve bana 1 ay ban verdi. Amacım belliydi perma yemek istiyordum(Sebebi özel). Ban itirazında Ömer e küfür ettim o da bana küfür etti. Ben de ekran görüntüsü alıp yöneticilere mesaj attım. Sağolsunlar ilgilendiler. Bana gelince perma yedim ama bugün gelen haberle banım kalktı. mwl4 ün bana yılbaşı hediyesiymiş.

Bu da Ömer in küfür ettiği fotoğraf.

2. VolumeZero

VolumeZero
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

57
    5
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İyi Olmus Hakediyodu Zaten

Atanın Eline Koluna Saglık

Adamada Ne Guzel yılbası hediyesi verdiler :D

3. callidus

callidus
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    6
    2
    0
    Bana verdiler zaten de o perma umrumda değildi. Dedim ya bilerek yemek istedim. Hesabımı kuzenime vercem. Şimdi gider MP modunu indirirse troller, o yüzden bilerek perma yemek istedim.

4. VolumeZero

VolumeZero
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

57
    5
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kendını Forumun Kralı Sanıyodu Cezası verıldı daha kılandırmaya gerek yok

5. kayserili0038

kayserili0038
    Kayıtlı Kullanıcı

20
    9
    30
    DAF
    beni velet dedim diye sınırsız banladı bende mi velet oluyorumda beni sınrısız banlıyor ve ben kendim saklamam insalarla mutlaka paylaşırım yani !!! ben 20 yaşında velet mi oluyorum !!!... kaçaktv uyarıyordu ama !! bana sınırsız bana attı 3 ay sonra kaldırdı ama !!

hah bide şu var ben burada bilgi yerinde şöyle yazmıştım :: Yılbaşında sınırsız banlar kalkacakmı diye ömer584 ise saçma sapan bir kahkağa videosu atmıştı bildiğin alay etmişti !!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Aralık 2015
    TR | ADANALI01 bunu beğendi.
  6. callidus

callidus
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    6
    2
    0
    Yılbaşında banın kalkar. Merak etme.

Onu adminler değil yöneticiler belirliyor. Benim banımı herhangi bir admin kaldırmadı. Oyunun geliştiricisi kaldırdı. Yılbaşında kalkacak gibi görünüyor, merak etme.

7. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Dediğim gibi uzatmanın manası yok hata yapan cezasını bulur.

ismail ve MeteAtes bunu beğendi.
  8. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    15 kere ban yiyen insan en sonunda sınırsız banlanır, bunu herkes biliyor.

Bahsettiğim ciddiye alınmayacak kişilerin kim olduğunu anlayamamana üzüldüm, benim bahsettiğim imza kampanyaları vs değil sudan nedenlerle şikayet edenler, demek istediğim her şikayet ciddiye alınsaydı incelenmeseydi kacak atılırdı, kötü admin vs diye atılırdı anlamında yazmadım, o kampanyalarda mevzu bir kısım için sadece konvoya katılma değildi senin için yine çok egoist vs diyenler, Türk admin oldu ama hep bizi banlıyor mantığındakiler oluyordu, o tarz yorumları unutmamak gerek zaten yanlış hatırlamıyorsam Oğuz isimli arkadaşla anlaşıldı sorun çözüldü ancak bazı arkadaşlar yine bahanelerle şikayetlere devam etti işte bu şikayetler bize nedir ne değildir diye sorulmasa sırf şikayet çok diye 2 günlük ben dahil hepimizi atarlardı, demek istediğim bu.

SARAJ ve Semihcan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.