1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru omer584 TruckersMP Yönetim Ekibinden Atıldı

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve corbanez tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Eğer ayrılsaydı Ayrıldı denilirdi zaten ... Konu başlığı Clarkinator'un söylediğinin tamamen aynısı...

Tosunpasa, memoTR, sandora85 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Konu içeriğinde '' atıldı '' değil " alındı , uzaklaştırıldı " yazıyor. Atıldı gibi sert bir kavram için kick'i kullanırlardı.

Ha tabi ekliyeyim arka planda olaylar farklı gerçekleşmiş, uygun bir dille böyle anlatmayı seçmiş olabilirler.

Son düzenleme: 19 Aralık 2015
    GrandTurkey bunu beğendi.
  3. Gulf20

Gulf20
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

242
    63
    150
    ömer çok hızlı reportlara bakardı. hiç kötü üslubunuda görmedim. işinide çok iyi yapardı. gerçekten ilginç

4. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    "Vaiarek kicked from the team for abusing /ann" ve "omer584 was removed from the team following serious complaints."

Aradaki fark açık, atılan adam direkt atılır atıldığını forumdan öğrenir, görevden alınan adamla konuşulur teşekkür edilir yollar ayrılır.

GrandTurkey bunu beğendi.
  5. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    Geçen moderatörlerden memnun musunuz ? konusunda anlattıgım kişi Ömer'di, aslında arkadaşla bi sorunum yok ama ilk günden belliydi fazla kalmayacağı, çünkü ilk admin oldugunda "benimle iyi geçinin" gibi bi cümle kullanmıştı tepki almıştı sonra biraz degişti ama kendini beğenmişliği başına hep sorun açtı.

Tabi üzücü bi haber Türk sonuçta bizim vatanımızdan, Hayırlısı Olsun..

Charles, AhmetF ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
  6. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Şahsi görüşüm; Ben oyundaki adminlerin HİÇ BİRİNİ tanımam etmem. Oyunu oynamayı bildikten sonra,düzgün durduktan sonra tanımama gerekte yok zaten. Aynı şekilde bu forumda da adminlerde dahil normal kullanıcılar ile de pek samimiyetim yok. Hatta hiç yok..
    Omer adlı arkadaşın "benimle iyi geçinin" gibi bir havalanma girişimi tamamen haksız olduğunun ve atılmasının doğru olduğunun kanıtıdır. Kişiliği iyi olabilir karakteri iyi olabilir ama admin olunca nasıl davranılması gerektiğini zerre bilmediği kesin. MP sahipleri bile böyle uçmuyorken rütbeli bir görevlinin böyle havalanması çok komik gerçekten. Benimde Metin2 de, Counter Strike'da, Battlefield 3 de vs adminliğim oldu.
    Şahsen ben bu göreve layık görüldükten sonra oyuncularıma böyle bir hitapta bulunmaya utanırdım.
    Neyse fazla uzatmaya gerek yok, hayırlısı neyse o olsun..

Son düzenleme: 19 Aralık 2015
    Kerim41k ve Memduh Başgan bunu beğendi.
  7. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Kötü bir muhabbetimiz hiç olmadı her zaman haklı nedenlerle ban attığını gördüm. Yazık olmuş ne diyelim.

8. Koray55

Koray55
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kötü olmuş herkesi Direk banlıyordu hızlı hızlı haksız yere kimseyi banladığını bende görmedim.
    Ne diyelim: Geçmiş Olsun.

9. Nevzat G.DOĞDU

Nevzat G.DOĞDU
    Plaka

54
    92
    78
    100
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bence isbetli ve doğru bir karar olmuş. ETS2 MP tarafından kendine verilen görevi bu siteden duyururken düpedüz Türk oyuncuları tehdit etmişti. Siteyi takip eden arkadaşlar bilir bu yazı http://www.ets2mptr.com/konu/yeni-e...tajyer-support-takimi-uyeniz-karsinizda.3825/ bu yazıda önce Türk oyuncularına "Benimle iyi geçinirseniz siz kârlı çıkarsınız. Yok iyi geçinmezseniz oyunu burnunuzdan getirmesini de bilirim" üslubunu aşan ve tehdit edici sözler sarf etmişti. Bu yazısından dolayı aldığı yoğun tepkiden ötürü Türk oyunculardan özür dilemişti. Şahsi görüşüm ETS2 MP cidden doğru bir karar almıştır. Bu sitenin en yaşlı üyelerinden ve nacizane abiniz olarak en büyük temennim bu görevi yeni üstlenecek arkadaşların bu yaşananlardan ders alıp işini hakkıyla yapmasıdır. Tüm Ets2 Mp Tr oyuncularına selamlar...

Tosunpasa, uqur.laz, Paspalin ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  10. berkay956

berkay956

32
    51
    30
    45
    TruckersMP Profili
    isabetli karar olmuş tebrik ederim.

Tosunpasa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.