1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Oyun Grubu | NOG | Nuh'un Oyun Gemisi

Konusu 'Sanal Oyun Grupları / Sanal Lojistik Şirketleri' forumundadır ve Baldemar95 tarafından 25 Nisan 2018 başlatılmıştır.

1. Baldemar95

Baldemar95
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

350
    252
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili

[ NOG ] Nuh'un Oyun Gemisi

Oyun dünyasına liseye ilk başladığım sene babamın bana almış olduğu bilgisayar ile başladım. Yaklaşık 12 senedir oyun dünyasındayım ve piyasadaki birçok oyunu denedim. Bu oyunları online seçeneğiyle oynamak bana şunu öğretti ; İNSANLAR ile İLETİŞİM. Çalıştığım birçok işte oyunlar sayesinde yakaladığım iletişim ile bir yerlere geldim. Oyunlarda DOSTLUK olur mu ile başlayıp bir AİLE olmaya kadar geldim. Nuh'un Oyun Gemisi bir aile şirketi tadında kurulmuş, yönetim kadrosu ailemden farklı görmediğim insanlarla oluşmuştur. Bu platformu kurar iken sizlere çok iyi bir oyuncu olmayı vadedemem. Ama sizlere SAMİMİYETİ , AİLE olmayı , en önemlisi ise GÜVENİ gösterebilirim. Benim inandığım şey , en kötü alışkanlığınızın oyun olması. Böylece diğer kötülüklerden uzak durabiliriz belki de. Nuh'un Oyun Gemisi eve ayakkabılarını çıkararak girenlerin ekibidir.
    Kurucu Samed Yıldız

-- GENEL KURALLAR --

1 - Küfür ve argo kelimeler kullanmak; ırk,dil,din ayrımı yapmak,siyaset konularını tartışmak yasaktır.

2 - Büyüklere saygı,küçüklere sevgi her zaman ön plandadır.

3 - 19 Yaş ve üzeri tüm bireyler takıma katılabilir. * Alım yapan yetkilinin kararına bağlı olarak yaş sınırı düşürülebilir.

4 - Steam profil resminde takım avatarını kullanmak zorunludur. * Yetkili kişiler tarafından yapılan kontrollerde; takım avatarı yerine başka bir profil resmi kullanan arkadaşlara 1 kez uyarı yapılacaktır,uyarıyı dikkate almayan arkadaşlar ile takımla olan ilişkisi kesilecektir.

5 - Oyunlarda iken discord odalarını kullanmak zorunludur. * Discord odalarını aktif olarak kullanmayan arkadaşlar için uyarı sistemi uygulanacaktır; geçerli mazereti olmayan,yetkili kişiler tarafından 3 uyarı alan ve uyarıları dikkati almayan arkadaşlar ile takımla olan ilişkisi kesilecektir.

6 - Discord odalarında, diğer arkadaşları rahatsız edici bir şekilde mikrofon kullanımı yasaktır. * Önerimiz; bas-konuş yapmanız yönündedir. Mikrofonu ses etkinliğinde kullanmak isteyen arkadaşlar için diğer arkadaşları rahatsız etmeyecek şekilde ses ayarlarını yapmaları yönündedir. * Odalarda rahatsız edici bir şekilde mikrofon kullanan arkadaşlar için discord üzerinden yaptırım uygulanacaktır.

7 - Whatsapp Duyuru Grubumuzda bulunmak zorunludur. * Gruptan mazeret bildirmeksizin çıkan arkadaşların takım ile olan ilişkisi kesilecektir. * Mazeret bildiren arkadaşların, yetkili kişiler tarafından mazeretleri incelenecektir. Mazereti kabul edilen arkadaşların, yetkili kişiler tarafından gruptan çıkarılması sağlanacaktır. 8 - Nuh'un Oyun Gemisi [ NOG ] takımına katılan ve katılmak isteyen arkadaşlar yukarıda belirtilmiş olan kuralları kabul etmiş olarak sayılacaktır.

-- ETS2MP KURALLARI --

1 - Truckersmp'de takım tagını ve rengini kullanmak zorunludur. * TAG : [ NOG ] * RENK KODU : [ R:0 G:255 B:237 ]

2 - Truckersmp'de takımı zedeleyecek davranışlarda bulunan arkadaşlar için uyarı yapılacaktır. * Uyarıları dikkate almayan ve takımı zedeleyecek davranışlara devam eden arkadaşların takım ile olan ilişkisi kesilecektir.

3 - Truckersmp'de "küfür yüzünden" ban atılan arkadaşların takım ile olan ilişkileri kesilecektir. * Önerimiz; oyundaki diğer oyuncuların size sataşmaları halinde oyun içinde kayıt alıp rapor etmeniz, hiçbir şekilde yazılı yada sözlü bir diyaloğa girmemeniz yönündedir.

4 - Truckersmp'de "hile kullanmak" yüzünden perma ban atılan arkadaşlar ile takım ile olan ilişkisi kesilecektir.

Başvuru Formu : https://docs.google.com/forms/d/1WnxuXf8ETyptpYdwKCR7XZeRDEU-CQbyr10zLTLxVMw/edit

Etkinliklerimizden küçük kareler

Son düzenleme: 1 Ekim 2018
    Umut Can Arslan bunu beğendi.
  2. omercanyasar

omercanyasar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    1
    0
    15
    TruckersMP Profili
    Ailenize katılmak istiyorum, teşekkürler :)

3. Baldemar95

Baldemar95
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

350
    252
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Başvurunuz alım ekibimizce onaylanmıştır. NOG ailesine hoşgeldiniz

4. Baldemar95

Baldemar95