1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Nickten ban yedim .

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve lfsteam53 tarafından 28 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. lfsteam53

lfsteam53
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    54
    15
    65
    Scania
    Sistemi çok saçma buldum banlayan admin türkçe bilmiyor bende ingilizce bilmiyorum itiraz ettim türkçe bir şekilde nasıl anlayacak simdi ? .Nasıl ban yedigimi anlatıyım ben nickimi ADMİN Equaline diye yapmıştım bizim aramızda konvoy oluyo konvoyun bası oldugum için arkadaslar ama oyun içi admin sanıp banladılar çok terse geldim ne yapmalıyım?

2. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
  3. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
  4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Tag kısmında ADMİN yazısını kullanmışsın ve süresiz ban atılmış. Bu tür yazıları kullanmak yasak. Admini ikna edebilecek bir itiraz gönderirsen, yasak kalkabilir yada süreli yapılabilir.
    http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-yeni-ban-itirazi-sistemi.3240/

5. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    konvoy başısın die admin yapmana gerek yok ki isminizi sonucunda konvoy başı yada konvoy lideri de diyebilirdiniz. neyse geçmiş olsun itiraz ile çözümlenir .

6. lfsteam53

lfsteam53

25
    54
    15
    65
    Scania
    @Bomlife kusura bakmayın yasak oldugunu bilsem gerçekten yapmazdım ama ingilizce bi şekilde nasıl itiraz edebilirim ?
    sebebim belli .

7. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    @lfsteam53

İngilizcen yeterli değilse çeşitli translate,çeviri araçları var örneğin Bing,Google Translate,Chrome Translate bunları kullanarak itirazını yapabilirsin.

Bu şekilde yapabilirsin İngilizce olarak[ ? ] ; Grubum ile konvoy yaparken şef olduğum için adımı ADMIN | NİCK şeklinde düzenledim,şeklinde itirazını yaparsan @Bomlife & @AHMETUGBA'nın dediği gibi bi süreliğine yasaklı olduktan sonra engelin kalkacaktır.

8. lfsteam53

lfsteam53

25
    54
    15
    65
    Scania
    Sorun giderilmiştir hepinize teşekkür ederim konuyu kapatabilirsiniz [​IMG] [​IMG]

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.