1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Nick Benzerliğinden BAN

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve CeyrancI66 tarafından 4 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. onurornek1225

onurornek1225
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    61
    21
    85
    DAF
    Büyük ihtimal olacaktır hatta TruckersMP de Yardım/Destek bölümüne açtığım konunun linkini gönder okumasını rica et. Google Translate den bile olsa olayı açıklamaya çalış işte bende büyük ı harfi var onda küçük ı harfi var o ben değilim gibisinden. Yine konu içerisinde benim attığım videoyuda ekle aynı kişi olduğunu söyle. Ama o id kullanılmıyor büyük ihtimal hesabı vs silmiş olabileceğini söyle.
    Zaten banlandığın videoyu izlediğimde şunu farkettim biz tren yolunun diğer kısmındayız o diğer tarafında bizi sollayıp geçti rayları ondan sonra da ncz hack ile de diğer tarafa gelmiş.

Forumda raporlar hakkında işlem yapılmadığı için konu kapatıldı. Fakat linkini bırakıyorum. Hakkını savunmak ve başka kişilerinde asıl suçlu hakkında videoları olduğunu söyleyip konudaki videomu ekleyebilirsin. Feedback sistemini kullanman gerektiğini vs. söylediler.

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/75620-yanlış-kişiye-ban-atılma-durumu-ve-id-bulunamama/

Son düzenleme: 6 Ekim 2018
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.