1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Netspeed kullananlara sorum var

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve toolss tarafından 14 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. toolss

toolss
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    6
    0
    0
    Netspeedi bilmeyenler için denizli de bir issdir. Sorum ise eu2 sunucusunda bağlantı kopma donma gibi sorunlar yaşıyormusunuz geçmeyi düşünüyordum ama bu sebep yüzünden soğudum. Ucuz etin yahnisi bu kadar mı olur?

2. eyp1727

eyp1727
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    o sorun bir tek netspeed diyil d smartada mevcut o kadar hız alcanıza türknet akk siz haladınız 35mbps ha sana soyle diyim bende bir ara net speed gecicektim sordum oyunda donma yapıyo diye bana yapmaz çözeriz demişlerdi demeki 2 bucuk aydır çözemmediler netspeed d smart çöp yada fix net gecicektiniz hiç boşa temsilciye filan baglama ben neti almadan bana çözeriz demmişlerdi artık size ne yalanlar atarlar yeni bir net şirketlerine ne kadar güvenilir ki

3. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Türknetin de müşteri hizmetleri ilgisiz kime geçeceğini şaşırıyor insan

4. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    2012 den beri türknetim tmm ilgsizler ama üzerlerine hafif gidice türktelekom saha eklipi geliyo bak su anda 2 buck aydır sorunsuz net kullanıoyrum en azında netspeed gibi yalanlar atmıyo yada türk telekom ayı arkadasım üst blokda adam 6mb alıyo aylık 65 tl ye ben 33mb 60 tlye sen düşün fix net yeni cıktı zaten ne oldugu belli degil bu durumlara karşı en iyisi ya fiber varsa superonline yada vdsl türknet net şirketi iyi bayramlar mesajı atmıs bunuda ilk defa yapıyo :D

5. toolss

toolss
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    6
    0
    0
    turknete geçmeyi düşünüyordum fakat aksilik bitmiyor ki! şu an 32mb vdsl vodafone kullanıyorum sadece türknetin altyapı sorgusunda 16mb alabilirsin yazıyor. Gelde sövme? Sap gibi ortada kaldım tahahhüt 7 gün sonra bitecek ama ben hiçbir issye geçemiyorum. Şemsiye açılmadan halletmesi lazım türknetin

6. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    bendede 16mbps yazıyo ama imzadaki gibi alıyom eski bilgiler bir cogu yok sen dersenki garanti olsun buyur milenicom sorgula git türk telekoma gec sana 2 yıl tahhatlü ile başarılar diliyom :D

7. toolss

toolss
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    6
    0
    0
    türknet düzeltmezse eğer şu an kullandığım vodafone 50 mb 250gb akn 72 tl istiyor fiyatta indirim yaparlarsa bunu almayı düşünüyorum

8. ENESREiSses

ENESREiSses
    Kayıtlı Kullanıcı

79
    9
    30
    Scania
  9. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    aylık 400gb yakın hatta bazen gecik harcadıgım için 14 günde 172gb harcamak akk olunca bana yetmiyi :D
    01.05.18-31.05.18 374.69(GB)
    Kullanım: 14 Gün 172.25 GB

10. O1f1

O1f1
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    Turkcell'de upload 5Mbps (AKN'li), Vodafone 5Mbps (AKN'li) Türk Telekom 4Mbps, Turksat 5Mbps (Türk Telekom ve Turksat'ta upload'da AKN yok)

Ancak binanızda Turkcell altyapısı varsa Vodafone almanızı öneririm.