1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Netframework hatası yardım !

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Mr R1vaa tarafından 8 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mr R1vaa

Mr R1vaa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    45
    13
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    beyler bu hatayı alıyorum bir yardım edermisiniz şimdiden teşekkürler.

2. hedera bunu beğendi.
  3. Mr R1vaa

Mr R1vaa
    Plaka

25
    45
    13
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    eyw bir deniyeyim hemen

4. hedera

hedera
    Plaka

51
    14
    8
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Genelde oyun firmalarının launcher programları MS'nin Net Framework'na ihtiyaç duyuyor, Epic Games Launcher, UPlay vb. leri, geçenler de Fortnite kurmak için mecburen Epic Launcher kurdum o sıra MS den Net Framework indirmeye çalıştı ama indiremedi ben de atla demiştim, bugün de Ubisoft tan Watch Dog'u indirmek için UPlay launcher kurdum yine Net Frame lazım dedi baya bekledi iptal falan ettim sonra buna benzer hata verdi, ben de tekrardan kurdum bu sefer baya bekledim indirdi ve kurdu Net Framework'u...

Kısaca Google den sizin Net Framework v4.0.30319 'u bulup indireceksiniz veya launcher programı silip tekrar kurup Frame'i kurmasını sağlayacaksınız.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.