1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Neden Calais-Duısburg?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DEVREM3520 tarafından 11 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. DEVREM3520

DEVREM3520
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    28
    23
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar hepinize selamlar. Ets 2 mp bir süredir oynuyorum ve merak ettiğim bir konu var. Neden calais ve duısburg çoğu oyuncunun tercih sebebi diğer şehirlere göre? SAYGILARIMLA:)

ealpunal bunu beğendi.
  2. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    Bu konu daha once acilmisti ama bulamadim

3. DEVREM3520

DEVREM3520

27
    28
    23
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Olabilir ben de pek bakamadım. Direkt aklıma geldi konuyu açıyım dedim.

4. BatuhanKocak

BatuhanKocak
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

240
    181
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Benim bildiğim yol tek yön olduğu için biraz da zor olduğu için oyuncular orayı tercih ediyor.

5. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    hatırlıyorum, o zamanlar tabii forumun eski tayfası vardı konvoylar vs yapılıyordu ve rotterdam çok çok kalabalıktı bir de o liman tarafları, çünkü iskandinav ülkelerinden bir başlardı genel konvoylar, almanya haritasından değil de genelde rotterdam'dan avrupaya giriş yapılırdı trafik vs kilit ama yol 3-5km bitiyor yani, sonra yönetim ekibi oraya çok fazla el atmaya başladı etti vs ama asıl olayın sebebi bu çinliler dc yolunda çok fazla konvoy yapıyorlardı, heriflerin nüfus çok diye midir bilinmez bir konvoyda 100 kişi falan da oluyordu yani, bir de oyundaki genel konvoylar eu2de oluyordu rotterdam liman tarafları da kilit olunca problem tabii, ee amsterdam yolu da çok fazla kasıyor çünkü rotterdam'dan çıkana kadar lag, virajlar vs sonra pat amsterdam yine bir lag bir de yol kısa derken insanlar yavaş yavaş dc'ye kaydı ki o dönemler çok iyi hatırlıyorum ben hayvan dorsesini boyamışım dorse o zamanlar da yatmıyor yani gerçekten hacı yatmaz gibiydi deviremezsiniz ve oyunda bir anda hayvan dorsesi çılgınlığı başlıyor biz de şuan ki kalabalık o zamanlar %10 falan yani o derece ve bize göre kalabalık diye oraya gidiyorduk Semih'le beraber 1-2 gün dc yolunda sefer attıydık aramızda buralar kalabalık olacak diye muhabbet oluyordu iyi hatırlıyorum ondan sonra zaten ben her akşam o yolda manyak gibi git gel yapıyordum gerek konvoy gerek tek gerçi o zamanlar tek takılmak istesem bile sağolsun hemen katılan arkadaşlar oluyordu vay be şaka maka nostalji yaptım iyi oldu :D

mexiumut, ealpunal, Lostra ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  6. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adminler, ünlü ETS 2 yayıncıları falan hep bu yola giriyorlardı. Sonra da herkes o yola akın etti. En sonunda insanlar bu yolu kalabalık olduğu için, trafikte sürmeyi sevdikleri için geliyorlar. Bence haksız da değiller :)

TheBlacKRevenge ve hoca33 2 bunu beğendi.
  7. Zaqros

Zaqros
    Plaka

24
    19
    6
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çünkü Bizimkiler Nerede Kalabalık Varsa Oraya Giderlerdi.O Yüzden Herkes O Yolu Kullanırlar.

8. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    o yolu bizimkiler geç keşfetti, çinliler ruslar vs vs derken bizimkiler öyle geçti o yola zaten yeni rotaları keşfetme konusunda hepimizde sıkıntı var toplu hareket etmek istiyoruz belki ondandır ki zaten eskiden uzun yol seven bizler genelde o yolu tamamlardık geri kalan çoğu kişi belirli yerlerden döner aynı trafiğe girerdi, kötüleme falan yapmıyorum hepsinin zevki ayrıdır ama misal çinliler ruslar polonyalılar vs yolu tamamlardı biz de tamamlardık da çoğu kazam aniden u dönüşü yapan başka bir Türkten dolayı olurdu :D

Zaqros ve UlasCaNN bunu beğendi.
  9. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    eskiden amsterdam rotterdam europort vardı oralar hep dutluktu ne oldu bir anda dc meşhur oldu
    ban yemek istersen gidebilir gezebilirsin yolda düzgün giderken bile ban yiyebilirsin

balci158 ve ealpunal bunu beğendi.
  10. BBadur

BBadur
    Plaka

32
    28
    7
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eskisi gibi ban da atılmıyor gibi eskiden europort,rotterdam da sol altta seri ban olurdu.

ealpunal bunu beğendi.