1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Neden Ban yedim (itiraz sonucu)

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mustafa Ç. tarafından 20 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zoruma giden kısımda orası zaten ilk başta sağa kaydı sonra önüme kırdı yapıcak birşey yok napalım zoruma giden kısım böyle yapınca eline ne geçti onu merak ediyorum ne beni geçirdi ne başkasını tren yolundan geçene kadar zaten ışık yandı güzelce tadını çıkararak oyun oynattırmıyorlar :(

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. AEmre35

AEmre35
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

442
    2.001
    300
    TruckersMP Profili
    Kardeş ben https://vimeo.com/235058427 bu videodan ban yedim (videoda bana ait bu arada xd) turuncu çakma iveco benim sollayan adam ve karşıdan gelen ban yemedi banı yiyen bendim sebep yol vermemek e haklıda xd neyse bu videodaki adamda sana yol vermediği için kaza oluyor karşıdan gelenler zaten kör noktan da (Gerçi beni burada banlayan adminin oyunda admin olma amacı beni banlatmak olduğunuda es geçmeyelim :) )

Mustafa Ç. bunu beğendi.
  3. yolcudurabbas

yolcudurabbas

39
    88
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    bas frene.10 sn 60 la git. sonra bas gaza.. illa geçecek misin? nedir bu sollama merakı.. karşıdan gelen kişinin oyununu bozduğunun farkında değilsin, neden ban yedim diyorsun. haklı ban..

4. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    %100 sende

5. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yol verme merakı değil olayı anlattım adam yol vermemek için direndi tren yolunda ışık yandı o bariyer açıldı orda bile 30 sn bekletti gitmiyo yavaş yavaş gide gide 3 4 tır anca geçmiştir onun yaptığıda ayıp madem öyle birşey yapıyorsun gir eu1 serverine orda oyna kusura bakmayın bu dediğimi anca olayı yaşarsanız anlarsınız..

6. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    calais duisburgda sollamak ban sebebi, yani ban sebebinden kastım hasar verirsen karşı şeritte olan suçludur her zaman. geçmiş olsun

7. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ama bu adamın da yaptığı bloklama değilmi bana hiçbir şekilde yol vermedi diyorum ya tren yolunda bile o kadar yavaş geçti ki 3 4 tır geçti yada geçmedi bariyer kapandı sollamaya izin vermiyor falan

8. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    videoda gözükmüyor o durum, videoya göre konuştum

ayrıca adamın öyle bir davranış yapması sizin ban cezası almayacağınız anlamına gelmiyor sonuçta o yol üzerinde her ne olursa olsun sollamak yasak, karşı şeride giren %500 suçludur.

9. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.