1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Neden 150 Kmh Hız Sınırı ?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve xXFunderFullXx tarafından 9 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Funderfull

Funderfull
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    176
    41
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selamlar herkese yaklaşık 3 4 ay ara vermiştim oyuna ancak ara ara giriyordum 150 sınırı geldiğini biliyordum oynuyordum ancak sürekli böyle olacağını düşünmemiştim evet belkide bir çok trol olsun sıkıntılar olsun engellendi ancak ben şahsen okadar eğlenemiyorum yani buna keşke karışmasaydılar yani çünkü eskiden bir zevki vardı oyunun artık 150 ye kadar çıkıyorsun sabitliyorsun ne zevk kalıyor ne birşey önünde adam var sollamaya çıkamıyorsun edemiyorsun bunun kalkma ihtimali v.s var mı çünkü artık gerçektende zevk almıyorum multi den tabikide seven vardır saygı duyarım iyi forumlar.

UzmanCavus ve Damacan bunu beğendi.
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu oyunda bana İtalya yolu gibi yollarda kulaklığımı takıp müziğimi açıp son hız 180 basmak kadar zevk veren bir şey yok. Ama malesef ki bazı el ayarı bozuk olanlar var daha şeridinde duramıyor. Dolayısıyla kurunun yanında yaşta yanıyor. Sınırın kalkacağını sanmıyorum.

3. UZMAN JANDARMA

UZMAN JANDARMA

390
    142
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Boş beleş işler yapıyolar. Troller ile alakası yok yapacak adam 150-120-90 km ilede yapar dediğim gibi boş işlerle uğraşıyorlar neymiş almanya haritası yenilecekmiş sen onu yenileceğine yeni ülke haritası getir beleş yapmak istemiyomusun dlc olarak çıkart.

xXFunderFullXx bunu beğendi.
  4. Mert Agun

Mert Agun
    Plaka

24
    58
    21
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Boş bi kural en kısa zamanda kaldırılması dileğiyle.

UzmanCavus, xXFunderFullXx ve sKriLLez bunu beğendi.
  5. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Bence Trolleyenler veya belli bir ban sonrasında hızların 90 dan fazla olmaması gerek. 1 yıl sonra zaten kaldırılıyor ve 1 yıl sonra hız serbest olur ?

Kalpar ve MertOguz bunu beğendi.
  6. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Hızı 150 kmh ile sınırlayınca kazaların ve troll'lerin azalacağını düşündüler. Aksine daha da arttı. Artık oyuna her girişimde en az dört kişinin video kaydını almak zorunda kalıyorum. Sürmesini bilmeyen birisi 30 kmh hızda da kaza yapıyor.

sKriLLez, xXFunderFullXx ve nash99 bunu beğendi.
  7. nash99

nash99

171
    562
    220
    Volvo
    D-C veya o tarz yollarda geçerli olabilir, ama otobanlarda kaldırmaları lazım.

UzmanCavus, Enes55, sKriLLez ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Allah aşkına sadece D-C de olsun diyenler var. Daha Toulouse şehrinde (Vive La France şehri) ARKADAN GEÇEN OTOBANDA 80 km/h hız sınırı olması gibi eksiklikler varken D-C bölgesine özel bir sınırlamanın gelebileceğini sanmıyorum. Ayrıca D-C yolunda 90 ın üstüne çıkılmıyor ya önündeki yavaş gidiyor ya kaza oluyor bir şekilde basılmıyor o yolda.

Ama EU#4 sunucusunda bunun kalkması gerek.

9. Gablov

Gablov
    Plaka

24
    35
    2
    65
    Renault
    TruckersMP Profili
    +1 Fakat kalkacağını sanmam

10. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence 150 kmh sınırı olmayan bir server olsun.Bu serverda ise sadece ban yemeyenler sürse fena olmazdı diye kafamda bir düşünce var.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.