1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü NCZ hack kullandığım söylenerek banlandım

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve kupluceli tarafından 17 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kupluceli

kupluceli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

30
    7
    2
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    ki ben NCZ hack nedir onuda bilmiyorum. Yeni bir oyuncuyum MP daha alışma aşamasındayım bir kaç sorun olmuştu oyuncular aniden donuyor ve kayboluyordu umursamadım belli bir süre sonra gelir diye. Neyse teslimata giderken birinin içinden geçmişim benim araç sıfır hasar alırken videosu da var hatta sarsılmıyor bile geçip gidiyorum. Bu durumu tabi videoya alan arkadaşlar hile olarak belirtmiş ve perm banı yedim. İtiraz yazmama rağmen bir haftadır geri dönüş alamıyorum. Yardımcı olur musunuz bu konuda

aha videoda bu https://youtu.be/smevsD-_62I

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Oyun adminlerimiz ilgilenecektir.

@omer584 @Özgür59 76561198050181860

Bu arada Ömer ve Özgür; bu oyunun hatası olmasına rağmen neden ban veriliyor, hata ile ilgili gerekli bilgi verildi diye biliyorum.

3. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Benzer bir durum yaşamıştık.Yaptırımı veya itirazı nasıl sonuçlanır bilemiyorum ancak, bu ve bunun gibi durumlar son 1 haftadır iyice arttı.

4. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Bilerek ncz hack kullananlar olduğu gibi geç yükleme nedeniyle sıkıntı yaşayanlar oluyor, arkadaşın banıyla ilgileneceğim.

kupluceli, Raichu ve DarkBlueRZ bunu beğendi.
  5. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Seni banlattıran bendim.Seni raporladıktan 1 gün sonra aynı olay başıma 3 kere geldi ki raporlarken hack gibi birşey yazmamıştım.Zaten olayın hack olmadığını anlayınca hemen seni banlayan admine DM attım ama hala bakmadı.Oyunda böyle bir saçmalık olduğunu bilmiyordum kusura bakma :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Aralık 2015
  6. kupluceli

kupluceli
    Plaka

30
    7
    2
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Boş zamanlarımı değerlendiriyorum işte oyunda. :)

Estafurullah kardeşim önemli değil. Bu sorunu bilmeseydim bende benzer bir şey yapardım muhtemelen :) Bugün geri dönüş yapmış admin ingilizce itiraz etmemi istemiş. Adminin adı Philip1212. Translate kullanarak derdimi anlatmaya çalışacağım yeniden. Sizlerde ilgileniyorsunuz teşekkür ederim...

7. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Sen itiraz metnini Türkçe hazırla bana burdan çzel mesaj at.Ben çevireyim öyle yolla.Gerçekten yardımcı olmak istiyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Aralık 2015
    CumaliBzdmr ve kupluceli bunu beğendi.
  8. kupluceli

kupluceli
    Plaka

30
    7
    2
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Var ol teşekkür ederim özelden attım sana ilk yazdığım itirazı eklenecek veya çıkarılacak bir şey olursa sana kalmış. Acemiyim bu tarz konularda idare edin beni :)

9. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Admine mesaj attım ama daha ortalıkta yok.

kupluceli bunu beğendi.
  10. kupluceli

kupluceli
    Plaka

30
    7
    2
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Saat farkına takılmışızdır teşekkürler :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.