1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü N Vites

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve nasesyunohd tarafından 26 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. nasesyunohd

nasesyunohd
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    4
    0
    0
    Arkadaşlar bunu n vitesten nasıl çekebilirim oyuna her güncelleme geldiğinde takılıyor böyle ne yaptıysam düzeltemedim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Nisan 2015
  2. Deprimente94

Deprimente94
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    21
    3
    15
    DAF
    Ben hep manuel kullanıyorum , Shift + , ctrl - olarak , şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım tavsiye ederim hem yokuş çıkmadan önce vites düşürmek yararına olacaktır tabi düz yolda yüksek devirlerde kullanmak hem çok yakmasına hemde motorda uzun yola göre %1 %2 hasara yol açıyor üstüne birde çok bağırır konu açılmışken bilgilendireyim dedim .

nasesyunohd bunu beğendi.
  3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    "Seçenek --> Oynanış --> Şanzıman Türü"nden vites seçeneğinizi ayarlayabilirsiniz.
    Ayrıca "Seçenek --> Klavye --> Vites Yükselt/Küçült" ayarlarından tuş seçeneklerini kontrol edebilir ve değiştirebilirsiniz.

nasesyunohd bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.