1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Multiplayer sohbet ve fare sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve yasin28a tarafından 15 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. yasin28a

yasin28a
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Multiplayerda birkaç güncellemedir bir sorunum var, şimdiye kadar idare ettim ama artık bir çözüm bulmam lazım. Multiplayerda chatta bir yazı yazdığımda tuş oyun içinde de işliyor. Mesela chatta mye basıyorum, m harfi çıkıyor ama aynı anda haritada açılıyor. Gye bastığımda aynı anda garaj yöneticisi açılıyor. Tab tuşuna basıp fareye sağ bastığımda fare işareti hareketsiz kalıyor, fareyi çevirdiğimde oyunun kamerası da dönüyor. Oyuncu listesinin üzerine geldiğimde de fare gözükmüyor. Ordaki tuşlara göz kararı denk getirebilirsem basabiliyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

2. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Trucker MP yi neden kurmayı dene

3. yasin28a

yasin28a
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Yeniden kurdum bir şey değişmedi. Bir de ets 2'yi tekrar yükleyin derseniz telefon interneti kullanıyorum, başka çözümler arıyorum.

4. goril88

goril88
    Plaka

24
    46
    36
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyun Dosyalarını Doğrulamayı Deneyebilirsin.

Furkan1903 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.