1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Multiplayer Modunda Sınırsız Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Hasanamca tarafından 25 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Hasanamca

Hasanamca
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    2
    1
    15
    Scania
    Herkese kolay gelsin benim sizlere bir sorum olacak ets 2 multiplayer modunda sinirsiz ban yedim yanlis hatırlamıyorsam 6 kez ban yedikten sonra sinirsiz ban verdiler benim sorum su sekilde farkli bir steam hesabi acip bu hesaba ets2 alsam tekrar multiplayer modunda oynayabilir miyim? Cevaplariniz icin tesekkurler simdiden

2. EmirhanUlas

EmirhanUlas
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

342
    209
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Evet oynayabilirsin fakat ikinci bir hesap açtığın anlaşılırsa ''Bandan Kaçmak'' olarak deyimlendirilir ve ban sayınıza bakılmadan sınırsız ban yersiniz.
    ----
    §3.7 Ban/Yasaklanmadan Kaçmak
    Kalıcı veya geçici ban cezalarını, başka bir hesap açarak aşmaya çalışmak yasaktır. (Yasaklandınız, oyuna giremiyorsunuz.. Yeni bir hesap açıp ban cezasını by-pass etmek yasaktır.)

Enes55 ve BilalBey bunu beğendi.
  3. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    O hesapla da sınırsız ban yemek istiyorsan tabi..
    6 kez ban yemeyi başardıysan bence birdaha alma dostum ve/veya oynayış tarzını değiştir.

4. LightBlue

LightBlue
    Kayıtlı Kullanıcı

423
    196
    105
    Almamanı Öneririm, Parana Yazık Olur , SP de Takıl artık :D İP bakarsalar Hesab girişindeki saten anlaşılır

5. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bence ben iss değiştirirsem (internet servis sağlayıcısı demek oluyor) yani ttnetten superonlineye geçersem ip adresim de değişmiş olur yada hiç uğraşmadan vpn kullanarak yada ağ ayarlarından değiştirirsem benim yeni hesap açtığımı nerden anlayacaklar??

6. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Steam arkadaşlarından isim benzerliklerinden aynı tag tarzı şeyleride göz önüne bulundurmak lazım :)

7. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    onu da yazıcaktım yazmaya üşendim :)

8. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Fark edilmeyenler elbette var ama genelde çoğu kişi pot kırıyor :)

YusufE bunu beğendi.
  9. sozalin12

sozalin12
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    22
    10
    30
    Volvo
    6 kez ban yediysen öncelikle yeni oyun almadan singleplayer'da oyunu öğrenmeni tavsiye ederim.

SarıTerlik bunu beğendi.
  10. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    IP'yi eşleştiren otomatik bir sistem yok, rahat olun. Kontrol edilmesi için ya birinin özellikle şikayet etmesi ya da yeni açtığınız hesapla banlanmanız gerekir. Kimse durduk yere "aaaa şöyle bir hesap varmış du bi bakayım ip eşleşmesi var mı" demez. Yani düzgünce oynayacaksanız alın, yoksa ilk banlarınızın birinde ikinci hesap olduğu anlaşılarak (yeni hesap olduğu için) eşleştirme yapılır, bu hesabınızda süresiz banlanır.

Hasanamca, Gustav ve LightBlue bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.