1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Multiplayer kural yardım

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve [TR] Cideli_37 tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. [TR] Cideli_37

[TR] Cideli_37
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

34
    7
    0
    35
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar mp e yeni geçtim kafamda bazı sorular var.mesela bu hız sınırını aştığımız zaman admin bizi görerekmi kickliyo.yada oyun kendisi hız cezası felan kesincemi? yada rapor doğrultusundamı? diğer sorumda selektör.ben karşıdan gelenlere bazen selektör yapıyorum.onlar tepki vermiyor.oyunda karşı taraf farlardaki ışıkları görmüyormu?

Son düzenleme: 14 Kasım 2014
  2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Hız sınırını bir şekilde kaldıranları sunucu otomatik olarak raporluyor. Şuan sunucular geçici olarak serbest gezinti modunda. Hız sınırı ve çarpışma yok. Gelecek güncellemeyle tekrar eski haline dönecek;
    Kod:
    EU1 Kurallar ve Çarpışma & 90KMH
    US1 Kurallar ve Çarpışma & 90KMH
    EU2 Kural yok, Çarpışma yok & Hız limiti yok
    Selektör sorunu, ayna görüntüsünde olduğu gibi lagdan kaynaklanıyor. Bazen yaptğınız selektör lagdan dolayı karşı tarafa gecikmeli gidiyor.

3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Karşıdan gelenlere biraz daha geriden selektör yapın türkse kesin korna veya selktör ile karşıl verecektir :) sizi sollayana geçtin anlamında selektörü hemen geçer geçmez yağın ayna ayarı düşükse görmesi daha zor, oyunun ayna ayarında optimizasyon sıkıntısı var o ayar tek başına oyunu kastırmaya yetebiliyor.

01Yusuf bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.