1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Multiplayer diğer oyuncuları görmeme sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve MaviAsLaN tarafından 26 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MaviAsLaN

MaviAsLaN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    7
    1
    35
    TruckersMP Profili
    1 hafta oldu ets2 alalı arkadaşımla beraber oynuyoruz oyunda iken 4 5 kere ben onu ve diğer oyun dakileri hiç kimseyi göremedim ama o beni görüyordu böyle bir sıkıntım oldu onu göremez iken de ona çarptım direk içinden geçmişim ona büyük hasar verdim ama kendimde hiç bir hasar olmuşmadı gene aynı sorundan dolayı görmediğim birinin direk içinden geçip gitmişim oda videoya çekip şikayet etmiş ve ban yedim üç günlük bu çok sıkıntı değil ama ben diğer oyuncuları görememe sıkıntımı bir türlü çözemiyorum böyle giderse herkese çarpıp en sonunda tamamiylen banlanıcam bu sorun hakkında yardım ede bilecek var sa çok sevinirim

2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kullandığınız interet sağlayıcısı D-SMART ise bu problem normal.

3. Azat33

Azat33
    Plaka

22
    80
    25
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kullandığınız internetle alakalı olduğunu düşünüyorum iyi günler :)

4. MaviAsLaN

MaviAsLaN

29
    7
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Kullandığım internet d-smart değil ve internet hızım gayet iyi düzeyde

5. wq52547919

wq52547919

34
    17
    13
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlk önce yönlendiricinizi yeniden başlatın. Bu yardımcı olmazsa, bir oyun hızlandırıcı kullanın. Bağlantı için Wi-Fi kullanmanız önerilmez. Windows Güvenlik Duvarı'nın bağlantıyı engellemediğinden emin olun. İlk önce Windows Güvenlik Duvarı'nı açın ve varsayılan ayarları geri yükleyin

6. MaviAsLaN

MaviAsLaN

29
    7
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Yönlendiriciyi yeniden başlatını tam olarak anlıyamadım onu biraz daha açarsanız sevinirim.Oyun hızlandırıcı kullanmayı denerim,ama oyun hızlandırıcılar Fps le alakalı olmuyor muydu,bağlantı Wİ-Fİ kullanmıyorum windows güvenlik duvarın tüm yetkilerini verdim onunla ilgili olduğunu düşünmüyorum

7. serkant

serkant
    Plaka

22
    412
    319
    200
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Modemi kapatıp aç diyor yani :D

Konu Durumu: