1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Multiplayer BUG online olduğum halde herkes çarpıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 02mage02 tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 02mage02

02mage02
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    57
    4
    45
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ben bu oyunu çözemedim OYUN ICINDE ONLINE OLDUGUM HALDE MILLET BENI GORMUYOR GELEN CARPIYOR GIDEN CARPIYOR. KUZENIMLE OYNUYORUZ BENDE BEN ONUN ONUNDE GIDIYORUM ONDA ISE BEN ONUN ARKADASINDAN GELIYORMUSUM VE ONA CARPIYORMUSUM. ONDA YAGMUR YAGARKEN BENDE YAGMIYOR. SON GUNCELLEMEDEN ONCE BÖYLE BİR DURUM YOKTU YENİ ÇIKTI NASIL DÜZELTECEM BİR YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

2. İlkayKARALI

İlkayKARALI
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

34
    145
    146
    125
    Iveco
    TruckersMP Profili
    OYUN 1.16 BETA SÜRÜMÜNE GEÇTİ MULTİPLAYER OLARAK OYUNDA BAG) VAR OYUZDEN LAG VE DONMA GİBİ VB SEYLER OLUYOR OYUZDEN YENİ BİR GÜNCELLEMEDE BUNLAR YOK EDİLECEKTİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM KARDEŞİM SANA ANCAK BUKADAR YARDIMCI OLABİLİRİM...

3. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    Bu akşam 21:30 itibari ile delay (gecikme) problemi yaşanmaya başladı. 15-20sn aralığında bir gecikme yaşanmakta. Gecikme'den kaynaklı tüm oyuncular aşırı kilitlenmeye bağlı lag'a ya da buglar ile karşılaşmakta.

Kasıtlı olarak çarpmıyorlar- çarpmıyorsun, gecikmeden kaynaklı her oyuncunun sunucuyu gönderdiği veri 15-20 sn karşı tarafa geç yansıyor.

Bu nedenle problem çözülene kadar dikkatli sürmeye bakın, ya da problem düzeldikten sonra oyuna girin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.