1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Mp'ye Promods Geliyor!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve EmrahKAPLAN tarafından 26 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. Yedi Bela

Yedi Bela
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Promods ilk olarak 2500 kişi olacak yoğunlağa görede yükselicek diğerleri aynı kalır sanırım

Unique1992 bunu beğendi.
  2. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bence geç bile kalındı. Ellerinde sınırsız kaynak kod ve bir o kadar yazılım desteği olmasına rağmen, bu zamana kadar desteklenmemiş olması gerçekten ilginç. Elbette kolay bir iş değil ama TruckersMP'nin geliştirici takımında bunu yapabilecek kapasitede insanlar olduğunu iyi biliyorum. IFMP'nin, "Çıkış tarihini açıklayacağız." demesinden 2 saat sonra böyle bir tanıtım videosu yayımlamalarını da manidar buluyorum. Ey güzelim rekabet, sen nelere kadirsin :cay:

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Unique1992

Unique1992
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    2500 kesmez ya :D gerçi harita o kadar büyük ki 2500 kişi ile nerelerde karşılaşacağız kim bilir.

4. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu anki harita kimlere yetmezki ama gel görki hep kalabalık yerler belli, haritanın büyük olması kadar, oyunu haritaya yaymak da önemli :)

Unique1992 bunu beğendi.
  5. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bizimkiler yine git-gel yapacak bir yol bulurlar merak etmeyin :D Hatta çoktan araştırmaya başlamışlardır bile.

6. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    İşte onu diyorum hep sabit yerlere takılmalar. Yoksa dünya haritası çıksa nolcak ki :D

7. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar şimdi aldığım bilgileri buraya yazıyorum ilginizi çekeceğini umuyorum
    Şimdi gelecekleri size yazıyorum

Promods sürümü 2.42’ye ihtiyaç duyacak
    Ekim ayı ya da ortasında bu modu TruckersMP’de kullanabileceğiz
    TMP serverlarından ayrı bir server oluşturulacak
    Promods Trailer ve TMP Trailer Skin olacak şu an için hazır değil test aşamasındaymış
    Promods artık %100 olarak Resmi bir TruckersMP ortağı bunuda unutmayalım
    Yaklaşık sunucu boyutu 2500 - Stabilitye bağlı olarak bu sayı 4200’e kadar çıkabilirmiş
    Promods’u TMP’de oynamak için bütün ETS2 harita DLC’lerine sahip olmanız gerekiyor
    Genellikle söyledikleri oyuncuların 2 profil kullanmaları yönünde ( 1 tanesi TMP için 1 tanesi de Promods için )
    Ayrıca 2 dosya gerekli olacak. İlk önce Single Player olarak indirilecek sonrasında Promods DEF ve TMP DEF dosyaları indirilecek ve TMP Launcher aracılığı ile başlatılacak
    Ayrıca Promods TMP’ye 1 adet hasarsızlık def dosyası da sunacak
    Özellikle DEF dosyaları üzerinde hiçbir renk ve ses vb dosyalar özelleştirilemez olacak
    Promods’un Arcade serverı olmamakla birlikte hız limiti TMP’de Simülasyon 1 serverdaki gibi 110Km/h olacak
    Özel mod desteği olmayacak
    Harici sözleşme desteği de olmayacak ( Promods ile normal devam edecek )
    Araba ve karavan işleri devam edecek fakat karavanlar Promods şirketlerinde çalışmıyor olacak
    Event serverlarında - Promods’un öncelikle istek sistemine eklenmesi gerektiğine yönelik bir beyanat verilmiş ama tabiki bu da bir olasılık olarak görünüyor

Ve buna bağlı olarak No Collision Zone ( NCZ ) dediğimiz bölgeler yok zamanla güncellenecek
    Normal sunucular için Winter Mod desteği olacak
    TMP’nin sistemi nedeniyle reconnect düğmesi olmayacak
    MP’de AI lerin hala gelebilmesine bir olasılık gözüyle bakıyorlar

ETS2Map Sitesi “SoonTM” olarak güncellenecek

o değilde promods haritası çıktığında diyordum bu kadar büyük bir haritayı keşke multiye de uyarlasalar. harita çıkalı kaç sene oldu sonunda sesimi duyan oldu. en keyif aldığım harita modu bu oldu nedense. eskiden tsm map di ama bunun kadar büyük değildi bu bambaşka bir harita

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Eylül 2019
    mito1172, xuey-s, Yedi Bela ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. yasin28a

yasin28a
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Promods nasıl bir harita? Bana göre 1-1 olmayan haritalar güzel gelmiyor ama bozuk, zorlu, çukurlu toprak yollar varsa güzel olabilir, var mı?

9. AlperenYALCIN

AlperenYALCIN

27
    54
    35
    70
    TruckersMP Profili

Hocam tüm dlcleremi sahip olmak yoksa tüm harita dlc lerinemi ?

10. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    3 5 dlc var bız sevımeyelım bosa madem

FrdyLee bunu beğendi.