1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü MP'nin Kuralları Hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Portgas D Ace tarafından 31 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Portgas D Ace

Portgas D Ace
    Kayıtlı Kullanıcı

9
    10
    15
    Mercedes
    Selamun Aleyküm öncelikle,

Oyun'u birakiyorum, oyun 110'a düstügünden sonra iyice bitti. birde 3 ay ban yedim, 2016'da basladim. Kisacasi alt tarafi bir oyun bu adamlar herseyi asiri ciddiye aliyorlar. Tir'i yerinden oynatmadigim halde bir parca yüzünden perma atiyor. sonra Parcayi sil göster diyor yapiyoz. 3 ay ban atiyor. Hayatimda bukadar sacma kurallar görmedim, sola dönmek isteyip sola dönmek icin sinyali yakip bekleyene gidip banmi atilir? Adminlerin havasindan gecilmiyor. Böyle sistemede kafa yormayada gerek yok artik. yakinda 80 Sinirida gelir mis gibi olur oyun.

Son düzenleme: 1 Şubat 2020
  2. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Aleyküm Selam,

Rapor gönderildiği takdirde ana hesap ne kadar süre ban cezası aldıysa, ikinci hesabınız da o kadar süre ban cezası alır.

mexiumut ve Extreme bunu beğendi.
  3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sorun olur. Ip üzerinden göründüğün zaman yine banlanırsın. Çünkü bu bandan kaçmak olarak algılanıyor, yani yasak.

38 KAYSERİLİ 38, mexiumut ve Extreme bunu beğendi.
  4. Portgas D Ace

Portgas D Ace
    Kayıtlı Kullanıcı

9
    10
    15
    Mercedes
    Hocam bilen olmazsa kim rapor edicek?
    Ip adresinedemi bakiyorlar bunlar?

5. SerkanA

SerkanA

248
    216
    165
    Renault
    TruckersMP Profili
    Dikkat çekmessen ve deşifre etmeseydin dediğin olurdu. Şuan deşifre ettin dikkat et :)

38 KAYSERİLİ 38, Turkolass ve Extreme bunu beğendi.
  6. Portgas D Ace

Portgas D Ace
    Kayıtlı Kullanıcı

9
    10
    15
    Mercedes
    Oyunu birakmak daha mantikli, bu sacma sapan Sisteme kafami yorcagima gider fifa falan oynarim daha iyi. EA firmasina laf söylerler daha beterleri var halbuki.

Son düzenleme: 1 Şubat 2020
  7. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İstediği olmayınca konuyu düzenleyip oyuna laf atmak... o da güzelmiş. Banının 3 aya çevrilmesinin sebebi geçmiş banlarından kaynaklanıyor. Siz oyunu oynamayı bilmiyorsunuz diye kimseyi suçlayamazsınız. Ben de 2016 da başladım profilimde 1 ban var o da ilk başladığım haftada bilgisizliğimden kaynaklanıyor, profilim açık bakabilirsiniz.

Ayrıca EA dediğin şirket yılların tecrübeli oyun şirketi, oyunu parayla satarak kazanç sağlıyor. Ama Truckersmp oyunu oynaman için herhangi bir parasal zorunluluk istemiyor. Oyuna verdiğin para SCS ye ait.

8. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet evet dostum sen oyunu bırak bencede gerek yok. Fifanı falan oyna. Bunların kuralları çok katı katılıyorum sana, bende zaten hiç ban yemiyorum, adminler oyuna başladım başlayalı hiç ban atmadı sinir oldum. Bende bırakacam

9. Portgas D Ace

Portgas D Ace
    Kayıtlı Kullanıcı

9
    10
    15
    Mercedes
    Ister laf atarim, ister söverim sizi ilgilendiren bir durum degil.Avukatmisin? babanizin sirketi degil sanirsam. profilinizde ne oldugu beni ilgilendirmiyor.

Hapton ve DangerHGVMP bunu beğendi.
  10. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende tmp nin bazı kurallarından hoşnutsuzum rekabet içermeyen modlarında bazı kuralları çok katı tutuyorlar ve oto kontrol noktasında sıkıntıları var. Ancak tmp bir mod grubu kıyaslama yaptığınsa bir şirket. Oyunun yapımcısı SCS nin ise bu modla alakası yok. Kısacası riski bilerek kumar oynuyoruz. Dilersen oynarsın dilersen çekilirsin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.