1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü MP'de Vites Birden A2 Otomatiğe Geçiyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Hasan-37 tarafından 13 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Hasan-37

Hasan-37
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

120
    41
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar vites birden a tarzına geçiyor ve otomatik oluyor...normalde sıralı seçili klavyeden değişiyorum bunu nasıl düzeltebilirim
    https://prnt.sc/pwfdy6

TruckermanTV bunu beğendi.
  2. TruckermanTV

TruckermanTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Direk kontrollerden sıralıyı seç, sıralıyı seçtiğin seçeneğin altında adaptif otomatik şanzıman var onu devre dışı yap ve tuşlardan vites yükseltme ve düşürmeye tuş ata tamamdır. Ayrıca eğer sıralıdan otomatiğe geç seçeneği gibi birşey var tuşları atadığın yerde eğer ordaki tuş vitesi attığın tuş ise o yüzden sıkıntı oluyor olabilir.

Son düzenleme: 13 Kasım 2019
    Extreme, alikvp ve Hasan-37 bunu beğendi.
  3. gazomaniac

gazomaniac
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sıralıdan , otomatik vitese geçmek için tuş atanmış olabilir. Onu iptal edersen düzelecektir.

TruckermanTV ve Hasan-37 bunu beğendi.
  4. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

arkadas iyi bir konuya deyinmis bende oyunda iken kirkness deki magden yoluna girince toprak yolda vites kafayi yiyor surekli vites yukari assa yapiyor haliyle de arac hizi 15 i gecmiyor ama sirali yapinca shift le vites atinca 70 e kadar cikiyor bu nasil oluyor

5. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bazen bende de oluyor oyunun bir bugu sanırım. Gerçek otomatik kullanıyorum bazen vites arttıramıyorum mesela N'den A'ya alamıyorum bazen de vites düşüremiyorum. Mesela N'den R'ye alamıyorum. Ya da 20km/h ile gidiyor. Bazen otomatikten sıralıya, sıralıdan otomatiğe geçince düzeliyor bazen de düzelmiyor. Calais-Duisbrug yolunda, ProMods yollarında ya da haritanın herhangibi bir yerinde olabiliyor bu olay.

6. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    onu fark ettim ben bagzen vites bosta bile ileri gidiyor cok garip bir durum :D

7. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu oyunun şanzımanı bir garip zaten. Düz yolda vitesi N konumuna alıyorum tır gaza basmadığım halde ilerliyor. İllaha el freni çekecez.

alikvp bunu beğendi.
  8. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gaza basmayıp ayağını frenden çekiyor gibi düşünsende aracın viteste olması lazım N yada parkta araç hayatta hareket etmez poor SCS.
    Diğer duruma gelirsek yol zeminindeki bozukluktan dolayı arka dingil boşa çıkarsa otomatik şanzıman devir sayacı vesaire sapıtıyor. Bundan mütevellit maden yolunda yada başka bir yolda 20-30 km yi zor gören arkadaşlar sıralı şanzıman sürsünler, teker her boşa çıktığında aynı durumla karşılaşmamak için.

9. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    P vites konumu yok ki oyunda. Bi de gerçek otomatik yazmışlar :D

hackvita bunu beğendi.
  10. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    aynn bro cok garip o da pro map haritalarinda yapiyor kac sefer promod yapimcilarina mail attim ama ilgilenmiyorlar sanki haritadaki yer cekiminde problem var gibi :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.