1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü MP Permanently banned!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve MadCosmo tarafından 7 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MadCosmo

MadCosmo
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    6
    1
    15
    İyi günler biraz önce oyundaydım ve uyarı gördüm online' oynuyorken offline olmuşum yazanı okudum permanently banned yazıyordu oyundan çıkıp birdaha girdim uyarı geldi ekranıma ingilizcem iyi değil çeviri yaptım kalıcı ban diye yazıyordu neden böyle oldu yardım edebilirmisiniz eskiden single çok oynardım sonradan pc değişince steam açtım aldım oyunu arkadaşların yardımıyla birsürü dlc de almıştım 173 saat oynama sürem de oldu niye kalıcı ban yedim yardımcı olurmusunuz ve itiraz edebilirmiyim ?yorumlardan görüyorum itiraz ediliyormuş kalkıyormuş daha herşeyi tam bilmiyorum şikayet etme bildirme oyunda görüyorum hatalı kişileri ama nasıl olduğunu bilmiyorum o konudada yardımcı olursanız sevinirim tabi öncelik bu ban kalkarmı neden oldu?

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    Ban sebebi olarak ne yazıyor?

UlasCaNN ve MadCosmo bunu beğendi.
  3. MadCosmo

MadCosmo
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    6
    1
    15
    fotağraf ekleyemiyorum buraya yazayım ;
    (You are permanently banned!
    Reason:Inapprporiate in-game tag//Change it & make a ban appeal)
    yanlışım ne hatam varsada bilmediğim içindir itiraz etmek istiyorum olurmu yapılıyormu

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    Oyun içindeki tagından dolayı ban yemişsin.Oyun içi tagını silip tag kısmı boşken fotoğrafını al.Sonrasında TruckersMP sitesinden çektiğin fotoğrafı kanıt sunarak bana itiraz et, admin banını açar.

Bu konudan nasıl ban itirazı yapabileceğine bakabilirsin.

Razor3214, UlasCaNN, MadCosmo ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. MadCosmo

MadCosmo
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    6
    1
    15
    Bilgilendirmen için teşekkür ederim tag'ı sildim ss aldım nasıl gönderirim itiraz için fotağraf yükleme yi gösterir misin nereye atacağımı

Son düzenleme: 8 Nisan 2020
  6. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    Hızlıresim.com'a(yada herhangi bir resim yükleme sitesine) girip masaüstüne aldığın fotoğrafı resim sitesine doğru sürükle ve yükle sonrasında ekrana gelen linklerden birini ban itirazı yaparken at.

hackvita ve UlasCaNN bunu beğendi.
  7. MadCosmo

MadCosmo
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    6
    1
    15
    Teşekkür ederim yaptım bana geri dönüşü ne kadar sürer acaba

8. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.345
    300
    Volvo
    Yoğunluğua göre değişebilir ancak en geç 1 haftaya dönüş yapılır.

9. MadCosmo

MadCosmo
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    6
    1
    15
    tamam teşekkür ederim çok sağolun inşallah kalkar evden çıkamıyoruz zaten

Extreme bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.