1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi MP için tavsiyeler

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Mrwhasyou tarafından 7 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mrwhasyou

Mrwhasyou
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    5
    0
    50
    TruckersMP Profili
    Oyunu 1 hafta önce falan satın aldım singleda 3 saat geçirdim hileyle lojistiğimi yükselttim araçlar aldım haritadaki yerleri anladım yani single player modunda oyunun mantığını kavradım. Ama online oynamak istiyorum. İlk kez online oynayacak birisi için önerileriniz neler?

*Hangi serverda oynamalıyım?
    *Para ve level hilesi yapmalı mıyım?
    *Hangi araçları kullanmalıyım?

2. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Para ve level hilesi yapmalısın (https://forum.wotmp.com/konu/ets2-hazir-save-dosyasi-dlc-sorunu-yok.2971/ Bu saveyi kullanmanı tavsiye ederim)
    Eu3 öneririm server olarak
    Araç olarakta keyfine kalmış ama scania.s730 öneririm

Mrwhasyou bunu beğendi.
  3. Mrwhasyou

Mrwhasyou

26
    5
    0
    50
    TruckersMP Profili

Bazı serverlarda çarpışma yok diyorlar özel arabalar yok diyorlar hangileri onlar sayabilir misin?

Bu arada singledaki saveyi multiplayere atamaz miyim? Baskasının saveini kullanmak istemiyorum da.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Ocak 2018
  4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    1. Para vs hileni yap SP'de, ondan sonra yeterli dediğin zaman MP aç. Sonra hiç ihtiyacın olmuyor paraya zaten. Benzin ve tamire para veriyorsun.
    2. Eğer kurallara bir ölçüde uyarım dersen EU#1 sunucusu. Bu sunucuda hız limiti var.
      Eğer kalabalık isterim dersen EU#2 sunucusu. Bu sunucunun özellikle Duisburg-Calais yolu kalabalıktır. Kazalara hazır ol.
      Scout diye bir araba var. Skoda desen de olur. Bu aracı kullananlar çok fazla kaza yaparlar. Bunların olmadığı EU#3 sunucusu var.
    3. Araçlar tamamen tercihine kalmış. Save dosyası düzenleyerek kendi aracına istediğin motoru ve şanzımanı ekleyebilirsin.

Böyle gider işte.

Mrwhasyou bunu beğendi.
  5. Mrwhasyou

Mrwhasyou

26
    5
    0
    50
    TruckersMP Profili
    Açıkçası ben kafa dağıtmak için oynuyorum o yüzden biraz rahat oynamak istiyorum. Yani kurallar falan olmasın istiyorum. Ve fpsde biraz sorunum var o yüzden kalabalık olmaması iyidir. Bunun için EU4 serverini önerir misin? Hız limiti yok serbest dolaşma var çarpışma yok ve skoda arabalar serbest.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.