1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü mp giriş --invalid mail or password

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve maddoxX tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. aydinu

aydinu
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    6
    0
    0
    merhaba kardeşim ilk kayıt olduğumda bendede öyle olduğ siteden şifreni sıfırlarsan tekrar sorun çözülecektir.

2. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
  3. maddoxX

maddoxX
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

57
    11
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ben nereye yazıyorum sizler ne okuyorsunuz bilmiyorum..ezbere yardım amaçlı yazmayın konuyu sorunu iyi okuyun ..not: yardımın için yine sağol kardeş..

4. maddoxX

maddoxX
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

57
    11
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sorun çözüldü arkdaşlar....bendeki hatanın yanısını yaşayan arkdaşlar kurulumu yaparken
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin- ilk hedefi bu bin klasörüne gösterekler..
    2.next hedefte C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2..diyip kurulumu tamamlıyoruz..olay boyle ibaret yani ..mptr videodaki kurulum bende hata veriyordu..yönergeyi değiştirdim düzeldi... konuyu kapatabilirsiniz.. çözüldü( inşallah olmaz terslik) cvp için herkese teşekkür..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Ağustos 2015
    CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.