1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Mp girince ses gitme sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ProLife tarafından 29 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ProLife

ProLife
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    391
    194
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bilgisayara format attıktan sonra olmaya başladı single da hiç bir sorun yok ancak multiye girince sesler ilk baş ghost mode bitene kadar normal korna geri vites hava sesleri falan geliyor ghost mode bitip diğer oyuncularda yüklendiği zaman oyunda hiçbir 2. Plan sesler gelmiyor sadece motor sesi geliyor mp yi silip tekrar yükledim ancak sorun devam ediyor yardım edebilecek varmı( daha doğrusu şehir içinde 3 kişinin üstünde insan varsa diğer sesler gelmiyor )

Son düzenleme: 29 Ekim 2020
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu sorun genel bir sorun. Fmod güncellemesinden sonra tam olarak uyarlayamadılar. Bu yüzden çoğu zaman 3,4 veya 5 kişiden fazla olan yerde sesler çalışmıyor. TruckersMP nin güncelleme ile düzeltmesi gerekiyor.

hackvita, hoca33 2 ve ProLife bunu beğendi.
  3. ProLife

ProLife
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    391
    194
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Saolasın 2-3 saattir bunla uğraşıyordum kafayı yememe az kalmıştı konu kilitlenebilir

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.