1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Mouse Tavsiyesi

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Paarthurnax tarafından 2 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

1. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    Yeni mouse almaya niyetliyseniz eski bir USB girişli mouse / klavyenin kablosunu komple lehimlemeyi deneyin öyle olabileceğini düşünüyorum :) belki olur da g300 ü kullanmaya devam edersiniz anladığım kadarıyla memnunsunuz.

Ayrıca M705 daha çok ofis kullanımı için tasarlanmış fakat sağlamlıkta, pil ömründe ve kullanışlılıkta çoğu oyuncu mouse una taş çıkartır :) RGB gibi özellikler yok ama şu tekerlek kilidi olayı cidden çok hoşuma gidiyor ve çoğu oyuncu mouse unda yok :)

2. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    2 sene kadar önce Everest SGM-X7 modeli mouse aldım, 47 liraydı ve paket olarak yanında mousepad veriyordu ayrıca. Hala sağlam şekilde çalışıyor.
    O dönem Logitech M185 mouse kullanıyordum; klasik laptop mouse'u, sabit 1000 dpi, sol/sağ tık ve tekerlekten ibaretti. Tekerleği bozulunca aynısından almaya kalktığımda Vatan Bilgisayar'da 55 liraydı eski mouse'um ben de alternatiflere baktım ve bu Everest'i aldım. Memnunum.
    X7'den sonra yazan harf mouse'un tuş renklerini belirtmek için. Ben B olanını kullanıyorum ve dpi ayarlama tuşu, burst tuşu ve ek 2 tuş mavi renkli(blue). Ayrıca mousepad de mavi.

3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öyle bir mouse olsa dükkan senin :) 1 tane var oda ps/2 girişli :D

Peki tuş renk farklılığının bir özelliği var mı yoksa sadece tasarım olarak mı ?

4. Scoop

Scoop
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    Paarthurnax bunu beğendi.
  5. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adam güzel görünsün diye 4k çekmiş :D Güzel mouse :) Yardımlarınız için sağolun, biraz daha araştırayım bakalım karar veririm :)

6. rs0505

rs0505
    Plaka

389
    59
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ama gayet performansı fiyatına göre iyidir

7. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir kaç ay kullanınca bozulmasın ? :)

A101 de logitech m171 gördüm 35 tl ye sizce alınır mı ?

8. rs0505

rs0505
    Plaka

389
    59
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bozulsa bile garantisi oluyor 2 yıllık garantisi var oyüzden kafamda sorun olarak görmüyorum