1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Mount and Blade 2'nin yeni oyunu

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Walker tarafından 20 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

1. Walker

Walker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Merhaba dostlar, Mount and Blade serisinin oyunlarını oynamayı düşünüyorum da birkaç sorum var :

- Şuanda Warband ve M&B var. Acaba bu oyunlar birbirleriyle bağlantılı mı ?
    - Warband ve M&B DLC paketleri var bunlar ana seriyi etkileyen şeyler mi ?
    - Yeni çıkacak olan oyunu beklemeli miyim yoksa sadece Warband veya M&B Mi almalıyım yoksa hepsini mi almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim

2. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Warband al şimdiden zaten nereden baksan oyunun 10 ayı var. O zamana kadar modlu modsuz hileli hilesiz her türlü oyna aşinalık kazan çünkü benim gözümde kült bir oyundur warband herkes denemelidir 1 kereliğine bile olsa. Eğer warbandı çözersen diğer oyun çıkana kadar diğer oyunum başlangıcında hiç oynamamış birine göre daha çok eğlenebilirsin.

DLC olarak napolyon pakedi multiplayer için sadece single değil, ben oynadım fena değildi çağın hastasısındır al oyna zaten indirimde ucuzlar.

3. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    M&B ile Warband devam eden hikayeye sahip değil yani değil mi ? Multiplayer için sadece napolyon paketi mi gerekli? Birde oyunun hikayesi nedir biliyor musun? Belli bir sonu var mı yoksa sana mı bağlı oluyor ?

4. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
  5. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Warband al dövüş mekaniklerine alış. Sp de hala güncelleme alan modlar var (vanilla hikaye kısmı yarım ve iyi değil) steam workshop ta TLD, nexus ta 1257 AD enchantress edition tavsiyemdir. Zaten %75 indirimde sakız parasına alıyorsun. Napoleon mp si keyifli jail modu bile var ama server lar biraz pingli. Yeni oyuna gelince bekleme, yokmuş gibi davran çıkınca alırsın istersen.

6. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Sorumun cevaplarını ben pek alamadım da. İlk oyunuyla WB devam serisi gibi mi ? Arasında bağlantı var mı ? Gta 3 ile Gta 5 gibi ayrı hikayesi mi var ? Birde bu oyunun mesela bir sonu var mı yoksa senin istediğin kadar mı sürecek