1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Motor beygiri ve tork yükselme

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Tuğrul Han tarafından 24 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Kullandığım aracın kimliği.
    Scania S Hing Roof 8x4
    Bu aracın varsayılan motor gücü 730 bg. Aracın motorunu güçlendirmek için Volvo'ya ait volvo.fh16_2012/engine/d16g750
    motoru entegre ettim çalışmasında bir sorun yok biraz daha hızlandırmak istiyorum hazır motor modu kullanmadan kodlar üzerinde oynayarak
    biraz daha güçlendirmek istiyorum nasıl yapıldığını bilen arkadaş varmıdır 900 bg olabilir.

2. YumukluSucurta

YumukluSucurta
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

186
    391
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Rakamlara aldanmayın ;) Mpde en yüksek hp 750 üstü yok

3. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Yanılıyorsun oyunu yeni oynamıyorum 22 Eyl 2018 4 yıla yakındır oynuyorum yani oyunu yeni almış biri değilim motor hızı konusunda bir çok denemelerim var sen bir yerde haklısın oyunun motor hızını var olan kodlarla 750 bg yukarı çıkaramıyorsun dışarıdan müdahale ile istediğin hıza çıkartabiliyorsun 750 üstü olmaz dite bir şey yok burada tek sıkıntı fazla abartılı hızlı motor kullanıldığında araç kontrolden çıkıyor ben 3000 bg motorda kullandım gaza dokunduğuna araç kanatlanıyor düz yolda sıkıntı yok virajlı yollar kabus şu an kullandığım 1000 bg 4750 tork 14 vites bunları sana niye anlattım oyunun yenisi değilim aldığım günden bu yana başka oyun oynamadım.

4. YumukluSucurta

YumukluSucurta
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

186
    391
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Cevabını okurken mpde diye sölemedim mi diye bi şüphelendim kendimden tekrar söylüyorum multiplayerdan bahsettim

5. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Mp dediğinden yukarı çıkamazsın ben sp olarak anladım dediğin doğrudur.

6. Tayboa

Tayboa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    157
    162
    180
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Motor bilgilerinde volvo.fh16'da rpm limiti 2300 iken, volvo.fh16_2012'de 2100. Etkisi tartışılır ama eski kasa Volvo motorda sayısal bilgilere göre daha yüksek devire çıkılabilir. Otomatik viteste ~1500 devirde vites attığı için bir şey değişmez tabi. Manuel kullanarak daha iyi hızlanma sağlanır.

Ghost bunu beğendi.
  7. EVOPRO

EVOPRO

26
    33
    5
    35
    TruckersMP Profili
    zaten 110 sınır var bi işe yaramıyo

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.