1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Monitorum

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve TayfunMkeml tarafından 24 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. TayfunMkeml

TayfunMkeml
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
  2. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    GTX950 Daha iyi bir monitör hak ediyor. 5120x3200 çözünürlüğe kadar destekliyor kart. Yani 4K. En az 1920x1080 bir monitör kullanmalısınız iyi bir görüntü için. DVI ve HDMI arasında çok fark yok ama DVI tercih edilebilir farkı anlamazsınız aslında ikisi arasında.

3. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    abi napiyim sisteme anca yetiyor param ilerde alirim bir tane aoc un calistigimda yazin abi kaliteli goruntu verirmi yinede bu monitorde

4. Kaptan59

Kaptan59
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    52
    22
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    kardeşim senin monitörün 1366X768 çözünürlük verebilen bir ekran, ekran kartında 1920X1080p çözünürlükte yüksek fps değerleri verebilen ekran kartı yani o ekran kartına o ekran hakaret sayılır o yüzden Full HD bir ekran öneririm ve daha önceden DVI kullandım hiç sorun çıkmadı bir fark varmı tam bilemiyorum

5. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    abi vallahi okadar durum yok suan sisteme anca yetti ileride alicagim zaten de simdilik idare edermi ets2de dalan guzel goruntu verirmi

6. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Valla güzelliği göreceli artık sizin için sorun yoksa sıkıntı yoktur. Ben mesela 1920x1080 kullanıyorum bu çözünürlükten sonra bana kötü gelecektir elbet ama eğer yapıcak bişey yoksa idare edicen artık. Ama en azından 1920x1080 monitör şart artık ekran kartın ne olursa olsun

TayfunMkeml bunu beğendi.
  7. Kaptan59

Kaptan59
    Plaka

29
    52
    22
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    şimdilik seni idare eder ,görüntüde 1024X768p kadar kötü olmaz en azından bende 1366X768 kullanıyorum iyi görüntü alıyorum (fena değil yani :D)

TayfunMkeml bunu beğendi.
  8. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    olsun idare edecez birsey daha sorcagim ekran kartin iyiyse goruntu kaliteside okadar iyi olur dimi goruntu kalitesi ekran kartina bagli

9. Kaptan59

Kaptan59
    Plaka

29
    52
    22
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    şöyle söyleyim ekranın çözünürlüğü düşük olduğu zaman görüntüde fazla ayrıntı alamazsın netlik azalır, ekran kartın iyi fakat ekran çok iyi olmadığı için ekran kartının gücünü yansıtamayacaktır fakat oyunu akıcı bir şekilde oynarsın tabiki çözünürlük 1080p ye göre düşük olduğu için ağır grafikli mesela ets2 gibi ağır oyunlarda 1920X1080 de orta ayarlarda oynarsan 1366X768'de en yüksek ayarlarda oynarsın bu da görüntüde yansıma detayları araç içi detaylar vs. gibi grafiklerin iyi olacağı anlamına gelir (ama bir 1080p değil :D)

MertOguz bunu beğendi.