1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Şirket |MİZAH| LOJİSTİK

Konusu 'Sanal Oyun Grupları / Sanal Lojistik Şirketleri' forumundadır ve BurakBaBa tarafından 15 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

 1. BurakBaBa

  BurakBaBa
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

  25
  2
  1
  60
  Scania
  TruckersMP Profili
  [​IMG]
  HAKKINDA
  Mizah lojistik olarak 2016 dan beri sanal lojistik olarak hizmet vermiş ailemizin çeşitli oyun alanlarindada faaliyeti devam etmektedir. Sadece oyun icerisi olmayip aile kavramini baz almis yönetici ekibi ve usta şoförleri ile uzun süre başarılı işler çıkarmıştır. Ve tekrardan alımlar acilmistir.

  Ekibimizin asıl amacı konvoy yapmak değil dostluk ve samimiyet kurmak ETS' Mp Türk Camiasına katkıda bulunmak ikili ilişkilerde saygınlık,personel ve yönetim arasında hakkaniyet bağıntısı kurmayı hedeflemiştir.
  Ekibimiz bir kaç defaya mahsus olmak üzere ets2 ye ara vermiş fakat daha sonra tekrardan camiada etkili olmaya başlamıştır.
  KURALLAR:
  1. Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada aşırı sayıda istenmeyen mesajlar göndermek veya sesli odalarda konuşmak; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.
  2. Yazı kanallarında veya sesli odalarda kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret, küfür vs. içeren mesajları yazmak kesinlikle yasaktır.
  3. Yazı kanallarında gereksiz mesajlar yazıp sunucuda gereksiz bir karmaşa yaratanlar önce uyarılıp ardından gerek görülürse sunucudan uzaklaştırılacaktır.
  4. Discordda dil, din, ırk ve siyaset hakkında tartışma yapmak kesinlikle yasaktır, siyasi yazılarınızı siyasi içerikli sunuculara girerek dile getirebilirsiniz, sunucuyu siyasi propaganda için kullananların hesapları yasaklanır.
  5. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız.
  6. Discord sohbet merkezi olduğu için gereksiz-kişisel tartışmalara-atışmalara girmek yasaktır. Discord bir birinize meydan okuyacak bir yer değildir.
  7. Başkasına ait kişisel bilgiler yayınlamak yasaktır. (Telefon numarası, E-Posta adresi v.b.)
  8. Yetkililer her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen sorumlu yöneticilere bildiriniz.
  9. Yetkililer siteden sorumlu kişilerdir. Gereksiz tartışmalara girmek yasaktır. Discord'da yöneticilere dolaylı yoldan sataşmak, üyelik iptalinize neden olabilir. Sorunlarınızı yetkililerin özeline mesaj atarak çözünüz.
  10. Sunucuda üyeler arasında yapılan link ve program paylaşımında, bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur. Bu yolla program indiren kullanıcılar bir virüs tarama programını muhakkak kullanmalıdırlar. Aksi halde yönetim sorumluluk kabul etmez.
  11. Lojistiğimize üye olan arkadaşlarımızın kesin olarak resmini ''Mizah''ın o anki logosunu profil fotoğrafı yapması zorunludur!
  FOTOĞRAFLAR:
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Son düzenleme: 15 Mayıs 2021