1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Mikrofon Ses Kaydı Sorunu,

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve ismail tarafından 30 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba Arkadaşlar Bizim bir takım arkadaşlarımız bulunmak'da Ama video çekerken bir sorun yaşıyoruz.

Hem Skype'de Hem'de Team Speak 3 Adresimiz'de Bu Sorunu yaşıyoruz

1 Tane Video Çektik Örnek mesela, O Video izliyorum Sorun varmı falan ama şu sorunumuz var Video'da Arkadaşlarımın sesi videoya geliyor ama benim sesim video ya gitmiyor, Sorun bilgisayardan kaynaklı olduğunu düşündüm ve bilgisayarı formatlattım ama gene aynı sorun devam ediyor. Google'de Araştırma yapmaya kalksam saçma sapan işler çıkıyor Bu Sorunun çözümünü bilen varsa yardım edebilirmi?

Herkese Şimdiden Yardımlarınız Teşekkürler iyi forumlar!

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çektiğiniz video da sizin sesiniz çıkmıyorsa ya kullandığınız mikrofon arızalı olabilir. Bunu da anlamak için ses kayıt edici programı ile bir ses kaydı deneyin. Eğer kayıt da da sesiniz çıkmıyor ise mikrofon arızalıdır. Bu arada bir de hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz ona göre yardım ederim ben.

İyi forumlar...

3. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili

Konuda söyledim ben sen düzgün okumadın herahalde? :D

Video da arkadaşlarla birlikte çekiyoruz, Benim Sesim Gidiyor %100 Sorun yok Ses karşıya gidiyor ama Video falan bitiyor Arkadaşların sesi video da oluyor benim sesim olmuyor :( Sadece bu sorun var

İşletim Sistemi : Windows 7 Professional 64bit Kullanıyorum,

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Kayıt programından mikrofonu aktif etmeyi deneyin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.