1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber Mercedes ve Renault Yeşil Far Yapımı

Konusu 'ETS2:MP Rehberleri' forumundadır ve Emir78 tarafından 10 Nisan 2020 başlatılmıştır.

1. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Volvoda olmuyor.
    zevk meselesi
    Daha önce kaldırdı oyuncu sayısı düştü oyuncu sayısı artması için promods desteğini getirdi yetmedi save edit yasağını kaldırdı tekrar kalkacağını pek sanmıyorum

2. 5533Arda3355

5533Arda3355
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    3
    0
    30
    Volvo
    hacı volvo da olmuyormuymuş:( sırf ihtiyacıma yetmiyo diye Scania S'imi (410bg 2150nm ve 1290l depo) değiştirip yeni 2012 kasa(FH yani) bir Globetrotter aldım(600bg 2800nm ve 1400l depo)

3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlk olarak bu bir mod değil ikincisi önceden de 10 kereye kadar parça çoğaltmaya izin vardı. Ben 6 far x 4 çoğaltma = 24 parça yaptım diye kimsenin oyunu kasmaz bir tır oratalama 60 aksesuar zaten; en fazla render a girerken takılma problemi yaşatır düşük sistemler için.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  4. CokEskiBirDost

CokEskiBirDost
    Kayıtlı Kullanıcı

7
    7
    35
    Rendera girme olayı zaten fps düşürüyor. Problem orada. Rendar yaparken fps düşüyor. 100 kişinin olduğu yerde böyle kodlama ile tırına bir sürü parça takanlar yüzünden hem sunucular yoruluyor hem de oyuncuların fps düşüyor.

5. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten düşük sistem kullananların çoğu HDRyi kapatıyor HDR kapanınca yeşil far olsun üst üste eklemeler olsun görünmüyo sistemi kötü olan adamda bi zahmet çok yoğun yerlere girmesin zaten sunucularda hata var her türlü kastırıyo