1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber Mercedes New Actros'a Mirror Cam Nasıl Takılır?

Konusu 'Rehberler / Eklentiler' forumundadır ve anarchistgame tarafından 5 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

1. anarchistgame

anarchistgame
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

134
    42
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Herkese merhabalar, öncelikle ilk iş save edit işinde yeni iseniz bu linkteki dosyayı indirmenizde fayda var: https://drive.google.com/open?id=13ffot6y1pNXuwgOvLwP61SRhwSh9ge-I

Adım 1: Kendinize yeni bir Mercedes Actros alın (dilerseniz mevcut olan Mercedes'inize de uygulayabilirsiniz.)

Adım 2: Duraklatma menüsünde alt tepside bulunan " Kaydet & Yükle " tuşuna basıyoruz.

Adım 3: "Oyunu kaydet" tuşuna basıyoruz. (kayıt ederken yeni bir kayıt dosyası çıkarmakta fayda var. Ayrıca dilerseniz ayrı isim verebilirsiniz.)

Adım 4: Oyunu kayıt ettikten sonra oyunu alta alarak Belgelerim/Euro Truck Simulator 2 adlı klasöre giriyoruz.

Adım 5: Profiles adlı klasöre giriyoruz

Adım 6: Kayıt dosyanızın bulunduğu klasöre giriş yapınız (Hangisi bilmiyorsanız tarihe bakabilirsiniz. Eğer kayıt dosyanız yok ise "Profil Yöneticisinden" "Steam Cloud" tikini kaldırın.

Adım 7: Klasöre girdikten sonra "save" adlı klasöre giriyoruz. Eğer ilk defa kayıt aldıysanız "1" adlı klasör olacaktır (daha önceden aldıysanız bu sayı değişiklik gösterebilir.)

Adım 8: Klasöre girdikten sonra linkten indirdiğimiz programı buraya atıyoruz.

Adım 9: "game.sii" adlı dosyayı "SII_Decrypt.exe"'ye sürüklüyoruz.

Adım 10: Ardından "game.sii" dosyasını açıyoruz.

Adım 11: CTRL+F aracılığıyla tırınızı bulmanız gerek (en kolay yöntem plakayı aratmaktır.)

Adım 12: Aracınızı bulduktan sonra tekrar CTRL+F yaparak oraya "mirror" yazıp, aratınız.

Adım 13: Geldiğiniz satırda "/def/vehicle/truck/mercedes.actros2014/accessory/s_mirror/shape1.sii" yazıyor olması gerek.Bu satırı "/def/vehicle/truck/daf.2021/accessory/mirror/camera_semi.sii" olarak değiştiriyoruz.

Adım 14: Ardından dosyayı kaydedip çıkıyoruz.

Adım 15: Oyuna dönüp alt tepsiden "Kaydet & Yükle" tuşuna basıp "Kayıt Yükle" tuşuna basıyoruz.

Adım 16:
    Ardından oluşturduğumuz kayıt dosyasını yüklüyoruz.

Tebrikler! Artık sürüşe hazırsınız.​